Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mart 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Teknoloji

Pamukova’dan Uçtu Gitti! Büyük Yatırım Bursa’ya!

100 milyon Euro’luk dev bir yatırım olan Otomotiv Test Merkezi’nin Bursa’ya kurulmasına karar verildi.

Pamukova'dan Uçtu Gitti! Büyük Yatırım Bursa'ya!

TSE BÖLGE MÜDÜRÜ AÇIKLADI
Sakarya Pamukova Cihadiye köyünde kurulması için büyük umutlar beslenen Otomotiv Test Merkezi’nin Bursa’ya kurulacağını TSE Bursa Bölge Müdürü Mustafa Karaman açıkladı. Karaman, Bursa Yenişehir’deki mera arazisinin tapu devri ve tahsis işlemleri başta olmak üzere gerekli tüm düzenlemelerin yapıldığını belirtti.
BAŞBAKAN  ONAYLADI
Karaman; “Mera Komisyonu tarafından arazilerin mera vasfından çıkarılma işlemi tamamlanmış, konu Başbakanlık makamına arz edilmiş ve sayın Başbakanımız tarafından ‘Otomobil Test Merkezi’nin Yenişehir’de kurulması için araziler üzerinde yapılan değişikliği onaylamıştır.” dedi.
ARINÇ’IN KATKISI BÜYÜKKaraman, Test Merkezi’nin Bursa’da kurulmasında Başbakan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Bülent Arınç’ın konuyu takip etmesinden ve sürece olan katkı katkısından söz etti.TARTIŞMA SON BULDUKaraman’ın bu açıklamasıyla Otomotiv ters Merkezi’nin Sakarya’da kurulup kurulmayacağı tartışması da son bulmuş oldu.BİZİM SAKARYA

5014 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle