Arkadaşı tarafından banyoda ölü olarak bulundu

Arkadaşı tarafından banyoda ölü olarak bulundu

Pamukova Yenice Mahallesinde beraber kaldığı arkadaşı tarafından banyoda ölü olarak bulunan 63 yaşındaki İbrahim Can Ateş’in cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için adli tıp kurumuna gönderildi.

Alınan bilgilere göre, Pamukova Yenice Mahallesi, Nenehatun Sokak’ta 4 katlı apartmanın 4. katında arkadaşı ile kalan 63 yaşındaki İbrahim Can Ateş dün sabah saatlerinde banyoda ölü olarak arkadaşı tarafından bulundu.

Üç günden bu yana rahatsızlığı olduğu belirtilen İbrahim Can Ateş dün sabah saatlerinde arkadaşının getirdiği çorbayı, iştahının olmadığı rahatsız olduğunu belirterek içmedi. Arkadaşının “Kaç gündür söylüyorum seni hastaneye götüreyim” uyarısını da dikkate almayan ve hastaneye gitmek istemediğini söyleyen Can Ateş, daha sonra banyoya girdi.

Arkadaşı İbrahim Can Ateş’in uzun süre banyodan çıkmadığını fark ederek banyoya girdi. Ateş’in banyoda hareketsiz olarak yerde yattığını görünce durumu  polis ekiplerine ve 112  sağlık ekiplerine bildirdi. Arkadaşı tarafından banyoda ölü olarak bulundu

Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaptıkları incelemede 63 yaşındaki Can Ateş’in öldüğünü belirledi. (Pamukovahalk.com)

Yayınlama: 19.02.2024
2.701
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.