Geyve Belediyesi’nden personele güzel haber

Geyve Belediyesi’nden personele güzel haber

Geyve Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Sakarya Şubesi arasında imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi ile belediye bünyesinde çalışan memur ve sözleşmeli personelin ekonomik ve sosyal haklarında iyileştirme yapıldı.

Geyve Belediyesi ve BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi arasında devam eden görüşmeler sonunda belediye bünyesinde çalışan memurlar ve sözleşmeli personel için Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay ve BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Öksüzali arasında imzalanan sözleşme ile belediye çalışanlarının ekonomik ve sosyal haklarında iyileştirme yapılmış oldu. İmza töreninde BEM-BİR-SEN İşyeri Temsilcisi Osman Çankaya ve Yazı İşleri Müdürü Barış Can da hazır bulundu.

Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, çalışanların refahını her zaman ön planda tuttuklarını ifade ederek imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını temenni etti. BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Öksüzali de Başkan Atalay’a duyarlı yaklaşımı için teşekkür etti.

Yayınlama: 08.02.2024
Düzenleme: 16.02.2024 07:41
1.826
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.