Başkan Selçuk Yıldız Perşembe pazarını ziyaret etti.

Başkan Selçuk Yıldız Perşembe pazarını ziyaret etti.

Başkan Selçuk Yıldız Perşembe pazarını ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, Geyve Pazaryerini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazarcı esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Yıldız, Geyve’de yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Camikebir Mahallesi’ndeki kapalı pazaryeri ver etrafını ziyaret eden Başkan Yıldız, hem tezgah açan esnafla hem de alışveriş yapan bölge sakinleriyle yakından ilgilendi. Esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Başkan Yıldız, mahallelerin ihtiyaçlarına göre esnafın daha nezih bir ortamda hizmet etmesi ve vatandaşların daha rahat alışveriş yapmaları için pazaryerinde çalışmalar yapılarak modernize edileceğine dikkat çekti.

Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, “Geyve Belediyesi olarak hayatın her alanında olmaya gayret ediyoruz. Hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz. Kapalı pazaryerimizi modernize edeceğiz. Ayrıca Pazar alanında farklı düzenlemeler ile alışverişi hem esnaf hem de hemşehrilerimiz için kolaylaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Yayınlama: 10.05.2024
745
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.