Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

BAŞKAN SERDAR ATAY, TEPECİKLERDE MUHTAR ADAYLARI VE HALKLA BULUŞTU!

saddaet partisi geyve-tepecikler mahallesi-serdar atay (5)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, Başkan Serdar ATAY, İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU ve Belediye meclis üyeleri ile beraber Tepecikler mahallesinde halkla buluştu. Muhtar Adayları ve Tepecikler halkı şu sıkıntıları dile getirdiler: 
*Çiftçiliğin eskisi gibi gelir getirmediğini, işsizliğin arttığını ve işsizliği azaltmak için yeni fabrikalar kurulması gerektiğini, müteşebbislere fırsat ve imkan verilip yeni isdihdam yerlerinin açılması gerektiği konuşuldu. 
*Altyapı çalışması bitmeden, Asfalt çalışmasının yapılmasının duyumlara göre Belediyeye 40 milyon TL gibi bir masraf açacağı söyleniyor. Buda seçimden sonraya ertelendiği söyleniyor. 
*Eşme’den İlçemize girişin dar olduğu, duble yol yapılması gerektiğini söylediler. 
*Yine Eşme girişine düşünülmüş havuzların yerine Meyveleriyle ünlü Geyveyi anımsatacak, Ayva, Üzüm veya Kiraz maketi yapmanın İlçemizin tanıtımı açısından daha uygun olacağını dile getirdiler. 
*Çay Deresi Islah çalışmasının yetersiz olduğu, gereksiz yere daraltıldığı,sele sebep olabileceği tartışıldı ve çözüm yolları konuşuldu. 
*Geyvesporumuzun kullandığı futbol sahası bakımsızdır. Su kanalından gelen pis kokular büyük rahatsızlığa sebep olmaktadır. Bu yüzden yeterince ilgi görememektir denildi. 
Başkan Serdar ATAY; Bu sıkıntıların çözülmeyecek sıkıntılar olmadığını, elbirliği ile ve Cenabı Allah’ın izniyle, bu sıkıntıların üstesinden kolayca gelinebileceğini söyledi. Milli Görüşün efsane lideri Merhum Erbakan Hocamız bize miras olarak, Önce manevi kalkınma yani Ahlak ve Maneviyatın düzeltilmesi gerektiğini, sonra maddi kalkınma yani Sanayileşme ve Ekonominin halk yararına düzeltilmesi gerektiğini bıraktı. Merhum Hocamız “İnanç, tekeden bile süt çıkarır!” derdi. Ve bunu defalarca isbat etmiştir. Bütün imkansızlıklara rağmen Ağır sanayi hamlesi başlatmış, Fabrika kuran fabrika yapmış ve böylece Türkiye’nin her yerine fabrika kurarak işsizliği azaltmış, Hortumların yönünü halka doğru değiştirerek asgari ücrete ve maaşlara rekor imza atmıştır. Bu inançla, daha başbakan olur olmaz %50 maaş zammı yaparak Tekeden süt çıkarmıştır. 11 yıllık AKP hükümetinin verdiği bütün zamları toplasan o kadar etmiyor dedi. 

1467 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle