Geyve Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yeni dönem

Geyve Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yeni dönem

Geyve Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yeni dönem..

Geyve Belediyesi’ne ait Muhammet Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri ve Seyir Terası, Nehir Park Sosyal Tesisleri ve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin Genel Müdürlüğü’ne Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız’ın talimatıyla İlker Tan getirildi.
Bölgeye hizmetlerine devam eden tesisler için Geyve ve tüm misafirlerine daha iyi hizmetler verebilmek adına çalışmalara başlandı. Yeni hedefler doğrultusunda göreve getirilen İlker Tan : ” Tek hedefimiz Geyve’ye hizmet etmek, tesislerimizi geliştirmek, katkıda bulunmak, kadın istihdamını artırmak, var olanı koruyup daha ileri bir seviyeye taşımak amacıyla çıktığımız bu yolda belirlediğimiz hedefler için durmadan çalışacağız. Disiplinimiz özgüvenimiz bilgi birikimimiz tecrübemiz en önemli motivasyon kaynağımız olacaktır. Çıktığımız bu yolda iyi dileklerini ileten tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunarım.
İLKER TAN KİMDİR ?
1983 yılında Geyve’de doğan İlker Tan, küçük yaştan itibaren ticaretle uğraştı. Sonrasında Tuna Tan Tesisleri’nde 24 yıl çalıştı. 6 yıl market ve kafeterya müdürlüğünün ardından 14 yıl genel müdürlük yapan İlker Tan 31 Mart yerel seçimleri ile Selçuk Yıldız ile yola çıkan İlker Tan Geyve Belediye Başkanı seçilen Selçuk Yıldız’ın talimatıyla Geyve Belediyesi Sosyal Tesisleri Genel Müdürlüğü’ne getirildi. Evli ve 3 çocuk babası.

Geyve Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yeni dönem

Yayınlama: 18.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 17:31
2.754
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Esen Kanbur dedi ki:

    Tebtik ederim başkanımızıArtık belediye sosyal tesisleri işin ehline teslim edilmiştir.Böylece yıllarca ,belediye araçları ile özel şöförlerle gezmelere giden millete tepeden bakan ukala insanların yerini liyakat sahibi insanlar almıştır.

  2. Kadir dedi ki:

    Bence doğru kişi . Diğer hizmet alanlarında da bu şekilde liyakat ve tecrübeli çalışma arkadaşları olursa geyve güzel olur