Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü

Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü

Geyve Karate Takımından büyük başarı! 6 madalya ile döndüler..

Her yıl Hendek ilçesinde düzenlenen Şehit Ali Gaffar Okkan İller arası Karate turnuvası bu yıl  21 Ocak 2024 tarihinde 14 şehir, 49 kulüp ve 700 sporcunun katılımıyla Hendek ilçesinde düzenlendi.

Yoğun katılımın olduğu turnuvada sporcuların madalya mücadelesi görülmeye değerdi. Müsabakaya 19 sporcu ile katılım sağlayan Geyve Karate Takımı sporcuları 3 birincilik, 2 ikincilik, 1 üçüncülük alarak turnuvayı 6 madalya ile tamamladı. Aynı zamanda Geyve Akademi Spor Kulübü  49 kulüp arasından genel klasmanda ilk sekize girerek kupa almaya hak kazandı.

Konu ile ilgili antrenörler Memduh Sakarya, Hakan Doğan ve Yusuf Kaan İnce şunları söyledi: “ Her yıl düzenli olarak katıldığımız Şehit Ali Gaffar Okkan Karate Turnuvasına bu yıl 19 sporcu ile katılım sağladık. Sporcularımızın hepsi elinden gelen mücadeleyi fazlasıyla gösterdiler. Düzenli antrenmanlarımızın karşılığını ve sporcularımızın çabasını görmek bizleri mutlu etti. Ayrıca Genel klasmanda dereceye girerek Kulübümüze ve Geyve’mize kupa kazandırmak bizleri ayrıca gururlandırdı. Müsabakaya katılan ve mücadele eden tüm sporcularımızı tebrik ederiz” açıklamasında bulundular.

Dereceye Giren Sporcular;
Ubeydullah Cerlioğlu 1.ci
Kübra Beril Culfa 1.ci
Mete Çoban 1.ci
Ahmet İbrahim Dursun 2.ci
Zeynep Ece Avcı 2.ci
Eymen Karakaya 3.cü

Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü Geyve Karate Takımı 6 madalya ile döndü

Yayınlama: 23.01.2024
717
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.