Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya’da.. Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Metin Atalay’ı böyle tanıttı..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’ya geldi. Partisi’nin Demokrasi Meydanı’nda düzenlediği mitingde konuşan Erdoğan, “Cumhur İttifakı’nın örnek dayanışmasını sergileyen Sakarya inşallah 31 Mart’ta çok daha güçlü şekilde inanıyorum ki yanımızda yer alacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Millet olarak bugün geriye doğru baktığımızda nasıl bir badire atlattığımızı çok daha iyi anlıyoruz. Karşımızdaki ittifakın bugünkü durumunu gördükçe ‘ Türkiye’nin ve Türk milletinin verilmiş sadakası varmış.’ diyoruz.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisince 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, alanda toplanan vatandaşların Berat Kandili’ni tebrik etti.

60 BİN KİŞİ KATILDI

Mitinge katılanların sayısını açıklayan Erdoğan, “Şu anda meydana bakıyorum, resmi rakamı istedim, resmi rakam ne biliyor musunuz? Şu anda meydanda elhamdülillah 60 bin kişi var. Zaten Sakarya’ya da bu yakışır. Bizim Sakarya’yla aramızdaki muhabbeti ancak gönül gözüyle bakanlar görebilir.” diye konuştu.

ADAYLAR TANITILDI

Erdoğan, konuşmalarının ardından Cumhur İttifakı’nın Sakarya adaylarını tanıttı. Geyve Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı Metin Atalay sahneye davet edildi. Geyve Ak Parti teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı ve Geyve’den çok sayıda vatandaş mitinge katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya’daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya’da

Yayınlama: 24.02.2024
Düzenleme: 27.02.2024 13:25
694
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.