Bölükbaş aday adaylığı başvurusunu yaptı

Bölükbaş aday adaylığı başvurusunu yaptı

Sabri Bölükbaş, Geyve Belediye Başkan aday adaylığı için Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığı’na başvuruda bulundu.

Sabri Bölükbaş 31 Mart 2024 de yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Geyve Belediye Başkanlığı için başvurusunu yaptı.

Başvurusunu sosyal medya hesabından paylaşan Bölükbaş; ” Güzel bir göreve talimiz. Geyve’mizin değişimi için, Geyve’mizin gelişimi için Geyve Belediye başkan aday adayı müracaatımızı Geyve ilçe başkanlığına yaptık. Hakkımızda hayırlısı ise Nasip olsun inşallah. Sevdamız Geyve Allah yar ve yardımcımız olsun. Geyve ilçe Başkanı Abdullah Özdemir’e, Ünal Demir’e, Semih kardeşime hepsine teşekkür ediyorum yönetim kurulu üyelerine Teşekkür ederim. ” ifadelerini kullandı.

Sabri Bölükbaş kimdir?

1966 yılında Geyve’de doğdu. İlköğrenimini Geyve Kazımpaşa okulunda tamamladıktan sonra, sırası ile Geyve İmam Hatip Ortaokulu’na ve Sakarya  Lisesi’ne devam etti.

Geyve Belediyesine  1989  yılında  çalışmaya  başladı. Özel  Kalem Müdürü, Halkla İlişkiler Müdürlüğünü  yaptı.

1998  Yılında Geyve Meslek  Yüksek  Okulunda  İdari  Amir olarak  Görev yaptı. 2002  Yılında  Ticaret Bakanlığında  çalışmaya  başladı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bölükbaş aday adaylığı başvurusunu yaptı

Yayınlama: 15.11.2023
1.263
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. kemal balta dedi ki:

    niye hep aynı kişiler, aynı bilindik kişiler, aynı isim ve soy isimler, aşiret gibi, saltanat gibi. tüm ülkede böyle. yeni isimler, yeni yüzler şart.