Tahsin Dişli’den istifa çağrısı!

Tahsin Dişli’den istifa çağrısı!

AK Parti’den Geyve Belediye Başkan Aday Adayı olan ancak aday gösterilmeyen Tahsin Dişli, ilçe teşkilatına istifa çağrısı yaparak “Anahtarı paspasın altına bırakıp gitsinler” dedi.

Tahsin Dişli, aday adaylığı döneminde objektif davranılmadığını belirterek “Benim genel merkez tarafından aday gösterilmem durumunda teşkilatın topluca istifa edeceği konuşuluyordu. Gelinen noktada Geyve’de seçimi Ak Parti kaybetti. O gün benim aday olmam halinde istifa edeceğini beyan edenlere sesleniyorum. Parti sahipsiz değil, yeter ki siz yenilginin bedeli olarak istifa edip gidin. Giderken de anahtarı paspasın altına bırakın” diyerek ilçe teşkilatına istifa çağrısı yaptı.

Yayınlama: 02.04.2024
Düzenleme: 02.04.2024 18:16
6.787
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. bg dedi ki:

  Halk gereken cevabı verdi..ak partiliyim smdiye kadar geyvedr elle tutulur hizmet görmememize rağmen ak partiyi reis için destekledik…en son Ankaraya kendi istedgi adayı bildirmelerinden sonra ipler koptuu amaa halk en güzel cevabı verdi..Selçuk yıldız yılmadı karşılarnda dimdik durdu ve sonuna kdr da hak etti başkanlığı..

 2. Geyve sevdalısı genç dedi ki:

  Tahsin abiye halkın sesi olduğu için teşekkür ediyorum.
  İlçe başkanı, seçimdeki beceriksizliğini bir kenara bırakıp, beceriksizliklerini yüzlerine vuran kişiye kibirli bir şekilde üstten konuşmuş. Seçimin aday adaylığı sürecinden başlayıp bitene kadar her konuda beceriksizdiniz.
  Kendisini aday olarak görmek istediğiniz kişi dışında kimsenin yüzüne bakmadınız. Yüzüne bakmadığınız, hakaretler ettiğiniz, beceriksiz dediğiniz aday adaylarından biri karşınıza çıkıp sizi yerle bir etti ve siz hala diğer aday adayının söylemlerini yok sayıyorsunuz.
  Belirli kişiler toplanmışsınız oraya ve kendinizin dışında kimseyi görmüyor, halkın sesini işitmiyor ve kimseyi yanınıza yaklaştırmıyorsunuz.
  Millet sizden bıktı artık, bunu bu seçimde halk size gösterdi. Ama kabullenmiyorsunuz. Tepki hükümete değil sizedir, bunu kabullenmenizi ve çağrıya kulak vermenizi temenni ediyoruz.
  Bu toplu istifa çağrısı sadece 1 kişinin değil, emin olun halkın çoğunluğunun isteğidir.
  Anahtarı paspasın altına koysanız iyi olur.