Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Videolar

Kaya Dereköy ve Düzakçaşehir Köylerini Ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya: Geyve köylerinde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek, “Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam.”dedi….

murat kaya dereköy ve düzakçaşehir köylerini ziyaret etti (10)Geyve AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Kaya, “Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam.” sloganı ile başlattığı köy ziyaretlerine devam etti.

Geyve Ak Parti İlçe Yön. Kur. Üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyelerinden oluşan grupla köy gezilerini sürdüren Murat Kaya, Dereköy ve Düzakçaşehir Köyünü ziyaret etti.

Dereköy’ün köy girişinde muhtar Mehmet Tufan ve köylüler, Düzakçaşehir girişinde muhtar Ayhan Güngör ve köylüler tarafından karşılanan konuklara kahvelerde ikramlarda bulunuldu.

Dereköy Muhtarı Mehmet Tufan ve Düzakçaşehir Köyü Muhtarı Ayhan Güngör, köylerini ziyaret eden İlçe Belediye Başkanı Adayı için kısa birer “Hoş Geldiniz Konuşması” yaptı. Köy kahvelerinde yaptığı konuşmalarında Başkan Kaya özellikle, köylere yapılan yatırımlar ile ilgili bilgiler verdi. Kaya konuşmalarında özetle şunları söyledi: ” Değerli muhtarlarımla çok değerli ve geçmişten gelen dostlularımız var, Rabbim bu dostluklarımızı bozmasın…Görevler sevilerek yapılırsa bir anlam ifade ediyor. Kimse bizleri bu akşam buralara zorla getirmedi, severek geldik…Yaptığınız hizmetlerin karşılığını alınca mutlu oluyorsunuz…İnsana hizmet etmek kutsal bir vazife…Bir hükümet var ortada ve hizmet yapıyor..Ak Parti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına değer verdi insana değer verdi…Yatalak hastaların ayağına hizmet götürdü, ona maaş bağladı…Bu hükümet zamanında IMF ye borcumuzu bitirdik…Çıraklık dönemimizi bitirdik, kalfalık dönemimiz için oy istiyoruz…Sizlere hizmet verebilmek için hizmetkarlığınıza talibiz…Dereköyde yaşayan, Düzakçaşehir Köyünde yaşayan ağabeyim için devlet para gönderecek artık…Biz size hizmet getireceğiz…Sizlere değer veren, sizlere hizmet getiren bir başbakana oy verecek misiniz?…Elimizden geldiğince hizmeti sürdüreceğiz…Kendisine az oy çıktı diye sokağına hizmet götürmeyen, iş yerlerinin önüne kum döken bir başkan olur mu?…Köylere verilecek hizmet Geyve Belediyesinden gelecek…”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1.BÖLÜM

2. BÖLÜM

3. BÖLÜM


 

2079 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle