14 yaşındaki öğrenci okul bahçesinde bıçaklandı!

14 yaşındaki öğrenci okul bahçesinde bıçaklandı!

Adapazarı’nda bir ortaokulun bahçesinde öğrenciler arasında çıkan kavgada kan aktı. Futbol oynarken çıkan kavgada 14 yaşındaki çocuk, arkadaşı tarafından bacağından bıçaklandı. Okuldaki diğer öğrenciler ise olan biteni korkulu gözlerle izledi.

Olay, dün Adapazarı ilçesinde bulunan Yenigün Ortaokulu’nda meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, okul bahçesinde futbol oynayan öğrencilerden 14 yaşındaki E.A. ile 14 yaşındaki Y.T.Ö. tartışmaya başladı.

Öğrenciler arasında çıkan tartışma kısa süre içerisinde kavgaya dönüşürken, E.A. yanında bulunan bıçak ile arkadaşı Y.T.Ö.’yü bacağından bıçakladı.

Kanlar içinde kalan öğrencinin yardımına okul idarecileri ve öğretmenler koştu.

Yaralı öğrenci, haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ambulans ile  Serdivan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Öğrencinin sol bacak baldır kısmında yüzeysel bir kesi olduğu ve pansuman yapıldığı öğrenildi.

Okul bahçesindeki dehşet anları paniğe neden olurken, okulda bulunan diğer öğrenciler de yaşananları korkulu gözler ile takip etti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yayınlama: 08.02.2024
3.928
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. hakan turan dedi ki:

    herkes okumamalı. okullar öğrencileri oyalama merkezi oldu. öğretmenler dadı gibi oldu. adam gibi rapor tutulsun, okumayacak olan sanayiye, çıraklığa mesleğe yönlendirilsin. sorumluluk alsın, alsın ki pişsin. çalışkan ve ahlaklı öğrenciler korkuyor, eziliyor. onlar da istemiyor böyle öğrenci. yaşı büyük olanlar, cüsesesi büyük olanlar ufakları sindiriyor. öğretmenler ne yapsın? sistem değişmeli.