Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ocak 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Vergi Dairesi Veda Yemeği Verdi

geyve vergi dairesi akif yılmaz tesislerinde veda yemeği verdi920 Ocak 2014 yılı itibariyle Müdür yardımcısı Lütfü Göktaş, memurlar Alaattin Değirmenci, Necmi Taş ve Osman Akar olmak üzere 4 vergi dairesi memuru emekliliğe kendi isteğiyle ayrıldı.

Emeklilik münasebetiyle vergi dairesi müdürü Gaffar Koçak tüm personeline eşleriyle birlikte yemek verdi. Yemekte konuşma yapan vergi dairesi müdürü Koçak; Yılmaz Turistik Tesisleri adına şirket yöneticisine canlı çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Vergi Dairesi’nde çalışan personelin eş ve çocukları ile emekliye ayrılan personeli ve ailelerine bu zor görevde eşlerinin yanında çocuklarıyla her zaman yanında olmaları ve manevi desteklerini esirgemeyen aile fertlerine teşekkür eden Koçak, konuşmasında basın mensuplarına ve Mal Müdürlüğü personeline de bugün yanlarında olmalarından duyduğu mutluluğu belirtti.

Emekliye ayrılan vergi dairesi personeline plaket ve büyük çeyrek altın hediye eden Vergi Dairesi Müdürü Koçak, personeline ve eşlerine sıhhat ve başarılar diledi.

Geyve Mal Müdürü Serdar Suat Aytek, Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Zeki Aytan ve Gelir Uzmanı Özkan Kaba emekli olan personele plaketlerini vererek başarılar diledi.

Geyve Vergi dairesi kurulduğundan beri ilk kez aileleriyle beraber toplu yemek yenildiği ve aile fertlerinin mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Mustafa Hamdullah ERGİN

 

 

 

 

 

 

2748 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle