Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset, Videolar

Başkan Kaya,ya Sevgi Seli Meydanlara Sığmadı..

DSCF7239Başkan Kaya 30.Mart Gecesinin Provasını Yaptı..

Geyve Ak Parti İlçe seçim bürosunun açılışı Başkan Kaya ile Ak Partinin gövde gösterisine dönüştü.

Açılış Şölene Dönüştü.

Hava Muhalefeti nedeniyle Adnan Menderes Kapalı Pazaryerine alınan seçim bürosu açılış törenindeki soğuk havaya aldırış etmeden gelen binlerce Ak Partiye gönül vermiş Geyve ve Alifuatpaşa’lılar, seçim bürosu açılışını şölene çevirdiler.
Ak Parti İlçe Seçim bürosu açılışına Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Alifuatpaşa Belediyesi Başkanı Ş.Erkan Çalık, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları Başkanı , Ak Parti Geyve ilçesi ile Alifuatpaşa Beldesi Teşkilatı, Gençlik ve Kadın Kolları teşkilatı ile beraber binlerce Geyve ve Alifuatpaşa’lı Ak Parti sevdalıları katıldı.

Geyve’deki Ak Parti Coşkusunu Tüm Dünya İzledi.ak parti-geyve,seçim-bürosu-açılışı (108)

Ak Parti seçim bürosu açılışı Sakarya’nın uydudan yayın yapan ilk Tv’si Evren Tv den de canlı olarak tüm dünyaya sunuldu. Seçim bürosu açılışı için Cumhuriyet Meydanında hazırlanan miting yeri soğuk ve yağışlı hava nedeniyle değiştirilince kalabalık ve coşkulu Ak parti sevdalıları Adnan Menderes Kapalı Pazaryerine sığmadı. Pazaryerine giremeyen vatandaş kahvehane ve fırsat bulduğu televizyonlardan seçim bürosu açılışını canlı olarak izledi.

Geyveliler Kararını vermiş

Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak’ın Hoş geldiniz konuşmasından sonra Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu kısa konuşma yaparak, Görüyorum ki Geyveliler kararını vermiş, Siz Murat Başkanın arkasında bu coşku seli ile durursanız 30.Mart sonrası Geyve yeniden doğuşunu yaşayacaktır, dedi.

Başkan Kaya Sevgi ve Coşkusu

ak parti-geyve,seçim-bürosu-açılışı (46)Ak Partinin yeni seçim şarkısı eşliğinde Geyvelilerin adeta coşkusu, sevgi seli ile kürsüye gelen Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, gecenin bu soğuğunda , bu yağmurunda, sıcacık evinden gelerek bizleri alkışları, ıslıkları ve sevgi seli ile ısıtan Ak Partiye gönül vermiş, ülkesine, milletine sevdalı Geyve ve Alifuatpaşa’lılara teşekkür ediyorum dedi.

Kaya konuşmasında özetle şunları söyledi: ” Görüyorum ki 2014 ten 2019 tarihine kadar beraberiz, Allah utandırmasın. Bu güne kadar yaptığımız tüm hizmetlerde yardımları olan abimiz milletvekilimiz Şaban Dişli beye, İl başkanımıza, tüm bakanlarımıza,başbakanımız R.T.Erdoğan’a şükranlarımı sunarım. Geyve’nin 50 yıllık hayali bu kardeşinize nasip oldu. Milletvekilimizin katkılarıyla doğalgazı ak parti-geyve,seçim-bürosu-açılışı (68)getirdik. Geyve’nin içinden geçen dereyi ıslah ettik. Muhalefet adayı olarak bana ve arkadaşlarıma ettiğin bu iftiraları ispatlayamazsan Geyve’nin en namert adamı sensin. Ben bunları yapacağım diyorsun, 15 senedir niye yapmadın. Geyve Belediyesi petrolünden biz arkadaşlarımıza mazot veriyormuşuz, o kendini hatırlatıyor. Seçim beyannamemizde yapacaklarımızı açıklıyoruz: Seçimden sonra kanalizasyon çalışmalarımıza başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanının altını 300 araçlık park, üstünü kent meydanı yapacağız. Geyve Gençlik ve Kültür Merkezi yapılacak. Geyve’ye yeni giriş ve çıkışlar kazandıracağız. Geyve Park Evleri Projesi hayata geçirilecek. Geyve Seyir Terası ve Anfi Tiyatrosu olan tesis hayırlı olsun. Tarihe saygı projemizde: Elvan Bey zaviyesi Etnografya Müzesi yapılacak. 40 yataklı devlet hastanesi ihaleye çıkıyor, ilçemize hayırlı olsun. yeni SGK binamız, 350 yataklı Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu ve 200 yataklı Orta Öğrenim Öğrenci yurdu hayırlı olsun. Meslek kursları ve getireceğimiz 2 fabrika ile gençlerimizi işsizlikten kurtaracağız inşallah. Geyve Meyvecilik ve Turizm Projemiz var, ürünlerimizi fuarlarda öne çıkaracağız. Murat kardeşiniz bunları söylemiş ise bunları yapar. 30 Martta ışıkları yakacağız tekrar inşallah.”

ak parti-geyve,seçim-bürosu-açılışı (78)Toçoğlu;Çok Oluyorsunuz, çok..

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Zeki Toçoğlu, alkışlar ve sloganlar eşliğinde konuşmasını yaptı. Toçoğlu konuşmasında özetle: “Hepinizi saygıyla – sevgiyle selamlıyorum. Çok oluyorsunuz, çok.. Sayın Genel Başkanın toplayamadığı bu kalabalık ile bizleri memnun ediyorsunuz. Genel Başkan konuştu dinlediniz. Aklınızda ne kaldı? Sakarya için Türkiye için ne dedi? Her zaman her yerde 3 şeyi söylüyor: memleket bölünüyor, memleket satılıyor, memleket batıyor. Kırk yıldan beri bu üç şeyi söylüyor…” Dedi.

Milletvekili Dişli;Biz Kocaman Bir Aileyiz.

Sakarya AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, sloganlar eşliğinde geldiği kürsüdeki konuşmasında özetle şunları söyledi: ” Hepinizi ak parti-geyve,seçim-bürosu-açılışı (82)sevgiyle selamlıyorum. Allah’a şükrediyorum ki, bir defa daha bu kalabalığın karşısına başımız dik, alnımız ak olarak çıkıyoruz. Biz kocaman bir aileyiz. Bu aileye Zeki Toçoğlu’nun elide eklendi. Bu birliktelik sizlere bir 5 yıl daha, yetmez bir 5 yıl daha hizmet edecek. Bizler sizlerin hizmetkarlarıyız. Başbakanımız; halka hizmet edin, hakka hizmet edin diyor. faizler yukarı çıktı, 3 tane ağaç için mi faizler yukarı çıktı.”

Konuşmaların tamamlanmasından sonra, programa katılanlar birlikte seçim bürosunun olduğu yere gitti ve açılış kurdelesi birlikte kesildi.

Programa katılan konuklara ve vatandaşlara pilav ikramında bulunuldu.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

GEYVE AK PARTİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞ COŞKUSU

BAŞKAN MURAT KAYA KONUŞMASI 1. BÖLÜM

BAŞKAN MURAT KAYA KONUŞMASI 2. BÖLÜM

BAŞKAN MURAT KAYA KONUŞMASI 3. BÖLÜM

BAŞKAN TOÇOĞLUNUN KONUŞMASI

MİLLETVEKİLİ ŞABAN DİŞLİNİN KONUŞMASI

12035 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya,ya Sevgi Seli Meydanlara Sığmadı..”VİDEO” için 31 Yorum

 1. beraber dedi ki:

  beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda yıkıldı geyve tarihi kalabalık budur işte

 2. Metin Avcı dedi ki:

  Kaç yerde var böyle coşku, nerede var böyle sevgi, başka kimlerde var böyle sevda, toplama insanlar değil ilçenin 1 numaralı insanına bu gönül sevdası. yolumuz daima açık GEYVE

 3. seyirci dedi ki:

  arkadaşlar herkes yorum yapıyor öyle yada böyle ama görünen köy kılavuz istemez akp seçimi almış şimdiden hayırlı olsun geyvede huzura ve hizmete devam.

 4. mustafa akın dedi ki:

  Maşallah kardeşlerim Allahın izniyle açıkara farkla yeniden huzur dolu Geyveye devam diyoruz hizmete devam diyoruz yatırıma devam diyoruz. mustafa akın
  http://www.akintoner.com

 5. Misafir dedi ki:

  Toplama insan degilmi ? ??? Bütün köylere belediyenin araclarini yollayan sizler degilsiniz galiba. Bütün iktidar yalakalari işsiz güçsüz adamlar orda . Allah bile dağzi gelmedi bastirdi yağmur . Sari saclim mavi gözlüm nerdesin nerdeee

  • mardinli dedi ki:

   bizim köyde bi laf vardır kardeş ekinler boy vermeden kör buzağı topallamaz ekinler boy verdi artık.

  • geyveli dedi ki:

   Köylerden toplama insan derken köylülerde oy kullancak yani bu normal gönderdik köylere araba. + daha bahçeli geldiğin mehmet kır yağmur bereketiyle geliyor diyor bizde bereketle geldik seçimi alıcaz Allah bereketini yolladı.

  • Mtn dedi ki:

   Arkadaşım, Belediyeye ait bir tane araç hiçbir yere gidip kimseyi getirmedi. Herkes kendi imkanları ve kendi gönülden sevdasıyla geldi. Bu arada böyle bir kadroyu çekememezlik normal tabi. Yağmur meselesi ise, Allah’ın rahmetin ve bereketi her zaman başımızın üzerinde.

  • saçmalamak dedi ki:

   muhalefetin meydanında ki insanlar topraktan beton mı bitiyor yoksa haşa gökten mi iniyor. Bir laf ederken önce bir düşün taşın da ondan sonra konuş köyden de gelse şehirden de gelse onlar hizmeti huzuru hak eden milllet köylüde bizim milletimiz şehirlide bizim milletimiz…

 6. beraber dedi ki:

  kamil köyde oturanlar geyveye oy kullanmıyor mu gelcekler tabi zorunuzamı giitti çatlayın patlayın

 7. büyük coşku dedi ki:

  benim ufan oğlanıda götürdüm 9 yaşında bir kalabalık coçuk baba tuvalete gittcem dedi mitingin tam ortasındayız önümüzde var 3bin kişi arkamızda var 5 bin kişi arada kaldık coçuk ağlıyor baba altıma etcem baktım çıkamıyoruz izdiham var yapcak birşey yok coçuk ayaklarının dibine işedi ben bu kadar kalabalığı bir fener galatasaray derbisi maçında birde kazlı çeşmede görtüm murat başkan seçimi almış yolu açık olsun birde dombıra çok güzel olmuş insanın tüğleri dikendiken oluyor dinlerken bir arkadaş yorum yazmış köylerde insan getirmişiniz diye köyde oturanlarda geyve belediyesine oy kullancak cahil kardeşime hatırlatayım saygılar süüüüperdiiiii yaaaaaaaaa

 8. YORUMCU dedi ki:

  Bazen kelimeler kifayetsiz kalır. Başka adaylar çamur atmakla iz bırakmak istiyorlar ama kendileri bir mazilerine baksınlar. Yapılan çok bir şey yok gibi görünüyor ama gizliden gizliye huzur kaplamış Geyvemizi. Geyvemiz için kim hayırlıysa o başka olsun…

 9. çok güzel bimlerce insan vardı geyvemizde huzura ve hizmetlere devam diyoruz allah yolumuzu açık etsin geyvemiz arkadaşımızın dediği gibi huzura kavuşmuş hayırlı olsun.

 10. süleyman dedi ki:

  bahçeli bile yörüklerde bu kadar adam toplayamadı.eğer bahçeli bu kalabalığı görseydi geyve mhp teşkilatını görevden alırdı kesin,beni rezil ettiniz diye

 11. ahmet dedi ki:

  Konuşanlara söylenecek birer çift laf var elbette ama aldatma ve kandırma partisi olduklarını birkez daha kanıtladılar yukarıdaki amcam anlatmış durumu daha çocuğunu tuvalete götüremeyip ayağının dibine yaptıranlar izliyor geyvenin alifuatpaşanın içine yapanlarda konuşuyor dahada bu halka başka nedendir…DURMAK YOK TEHDİTE BASKIYA YATMAYA CALMAYA DEVAM…Bu arada muhalefete çok saldırıyorlar nedir bu kuyruk acısı muhalefetin dedikleri dogrumu yoksa korktuğunuz acikca belli Türkiye genelinde olduğu gibi Geyvede işiniz çok ama çok zor

 12. geyveli dedi ki:

  biz niye görmedik çalıştığınızı?

 13. ARGATLI dedi ki:

  ALLAHIN İZNİYLE BU DEFA AKP YI YIKICAZ ÖYLE MİLLETİ KÜÇÜK GÖRÜPTE ARTİSTLİK YAPMAK YOK ADAM OLCAN İLK ONCE KÜÇÜGÜNE SEVGIYI BUYUGUNE SAYGILI OLMAYI OGRENCEN, GOSTERCEK SANA BU GEYVE HALKI NEYIN NE OLDUGUNU

 14. BURADA AKP Yİ LEHİNE YAZI YAZAN VATANDAŞLAR,CEBİNİZDE BEŞ KURUŞ YOK Mİ,LLİ GELİR TABAN YAPMIŞ SİZ HALA TAYYİP İ N DEDİĞİ MİLLİ GELİR 15000 LERE İNANIYORSUNUZ HER HALDE Bİ KAÇ BEYİN FUKARASI ÇIKIP DA ŞU YAPILDI BU YAPILDI DEMESİN BANA HÜKÜMETİ TESLİM ALDIĞINDA BİZİM OLAN DEĞERLERİMİZ NEERDE ONU SÖYLESİN İLK ÖNCE BANA ZARAR EDİYORDU DA SATILDI DEMEYİN SAKIN ORADA BİZİM KARDEŞLERİMİZ ÇALIŞIYORDU İŞSİZLİK BU KADAR DEĞİLDİ ŞİMDİ ELİN ADAMLARI ÇALIŞIYOR YADA SÖZLEŞMELİ İŞÇİYKEN OLDU ASGARİ ÜCRETLİ İŞÇİ YANDI GÜLÜM KETEN HELVA SAMAN I İTHAL EDER OLDUK MEYVE BAHÇESİYDİK GEYVE OLARAK ŞİMDİ SAKARYA NEHRİNİ MEYVE İLE SÜSLÜYORUZ MEYVELERİMİZİ SAKARYA SUYUYLA BÜYÜTÜRKEN İŞŞTE BİZ BU HALLERE GELDİK GEYVEMİZ HİZMET GÖRDÜ FALAN DEMEYİN BANA BELEDİYENİN GÖREVLERİ ARASINDA VAR OLAN ŞEYLER YAPILIYOR,GEYVE İLE DÜNYANIZI BELİRLEMEYİN TÜRKİYE NİN HALİNE BAKIN !SAĞLICAKLA KALIN.ŞUAN Kİ HÜKÜMETİN BAŞI VE ADAMLARI BİLE PARASI OLANLA MUHATTAP OLUYOR BENİM PARAM YOK ARKADAŞ YÜREĞİM VAR DİYORSAN ZATEN AKP NİN YANINDA OLMAZSINIZ ORASI SİZE KALMIŞ ANLAYAN ANLADI NE DEDİĞİMİ BANA SEN NECİSİN DERSENİZ BEN (TURAN) CIYIM ARKADAŞ!

  • muamma dedi ki:

   O ZAMAN ADAPAZARINA GİDERKEN DAĞ YOLARINI KULLAN,SAKIN HA AŞAĞIDAKİ DUBLE YOLU HÜKÜMET YAPTI DEME,MERKEZ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNE GİTME, EVDE OTUR KENDİ DOKTORUNU ÇAĞIR,GÖZÜNÜN ÖNÜNDEN GEÇECEK OLAN MİLLİ TRENE,HIZLI TRENE BİNME,AT YETİŞTİR ONUNLA DOLAN.ANASOL MEEE HÜKÜMETİNDEN KALAN BOL SIFIRLI PARALARI KULLAN,MARMARAY TÜP GEÇİDİNİ KULLANMA,SAKARYAYA YAPILAN HES LERDEN ELDE EDİLECEK ELEKTİRİĞİ KULLANMA,AL ELİNE OLTAYI GİT BALIK TUT.UÇAĞA ASLA BİNME,SAKIN HA DOĞALGAZI KULLANMA,ATEŞ YAK EVİNDE…HEE TURANI SORUYORSAN O PAMUKOVADA MARKETTE ÇALIŞIYOR ARADA ÇAY İÇMEYE UĞRARSIN 😉

   • muamma isimli arkadaş sen diyorsun ki şimdi biz yaptık sen kullanma sadece bizim yaptığımızı biz kullanırız öyle mi!bu adam senin Atatürk’üne hakaret tarzı davranan insan ismini bile duymak İstemeyen insan pekala o zaman sen atanın yapmış olduğu bunca hizmeti ve onun sayesinde olan bunca ilke ve inkılapların getirmiş olduğu yenilikleri neden kullandın diye sorarlar adama bide cevap isterler. bu bir?ekonomi düzeyin sıfıra dayandı evine et alıp götüremeyen ne kadar çok insan var,domates oluyor 5 – 6 lira biz kendi memleketimizde elimizle yetiştirdiğimiz ürünlere hayvansal veya toprak mahsulü bunlar bizim için lüks oldu bunların yükselmesine müdahale edemiyoruz,ben dolar euro dan bahsetmiyorum dış ekonomiye girmedim hiç sen anlamazsın çünkü dış ekonomiden niye geyve adapazarı nı düşünüyorsun hala hala yapılanları düşünüyorsun herkesin olduğu gibi sen de ağzına çalınan bir parmak baldan nasibini almışsın? DİYARBAKIR VE DİĞER DOĞU İLLERİ KİMİN? CEVAP ver bana ve orada yaşayan etnik ayrımcılık yapmadan onların yaptığına nazaran Türklere nasıl davrandıklarını biliyormusun,senin askerine polisine devlet memuruna el kalkıyor avazın açık anca televizyondan izlersin cevapla bu iki? yapıldı dediklerin hükümetin görevleri arasında var yapacak tabiki de
    ama ihalelere fesat karıştırarak yandaşlara yaptırarak yaptırıp da kullanmadan yabancılara satarak değil anladın DÜN AKŞAMA DİKKATİNİ ÇEKEYİM TÜRKİYEDE NE OLDU SICAK HABER SİZİN KULLAKLARINIZLA DUYDUKLARINIZA İNANMADIĞINIZ YALANLADIĞINIZ TAYYİP ABNİNİZİN SES KAYDI VARYA BİZ ONLARI ZATEN OLDUĞUNU BİLİYORDUK BU PARALARLA RANT RÜŞVET YOLSUZLUK HEPSİ VAR!cumhuriyet zamanında yokluktan yapılanları bir araştır uzun uzadıya yazmayacağım hazıra alışma hem bir iki bir şey öğrenirsin durum şu ki ;YABANCILARA TOPRAK SARIŞINDAN HABERİN VAR MI ,ÜLKENDE Kİ KLİSE VE BENZERİ SÖZDE İBADETHANELERİN ARTIŞINI İNCELEDİN Mİ GİT GEL GEYVE ADAPAZARI BAŞKA BİŞEY BİLMEZSİN SENİN O TÜP GEÇİT DEDİĞİN MHP NİN PROJESİYDİ BUNDAN BİLE O KADAR RANT ELDE ETTTİ ADAM PARAYI KOYACAK YER BULAMADI 1 GÜNDE DÜŞÜN SEN SAYISINI,ZATEN SENİN YAPILDI DEDİKLERİNİN HEPSİ MİLLLİ GELİR İLE DEĞİL DIŞ BORÇLANMA İLE YAPILDI ÜLKE DE Kİ UÇAK FABRİKASINI BEN Mİ KAPATTIM SİZİN SAVUNDUĞUNUZ MENDERESİ DE Bİ ARAŞTIR İSTERSEN SEN ÖNCE BUNLARI BİL SONRA ÇIKAR ŞU AT GÖZLÜĞÜNÜ NE MUTLU TÜRK’ÜM DE SONRA MİLLİ MÜCADELE GÖMLEĞİNİ ATALARININ GİYDİĞİ GİBİ GİY VE ÜZERİNDE TAŞI !!

    • muamma dedi ki:

     TURANI KAYBETTİK. HÜKÜMSÜZDÜR. 🙂 … DOĞRU DİYOSUN ANASOL MEEE HÜKÜMETİNİ İYİ BİLİRİZ. UNUTMADIK ELHAMDÜLİLLAH… MECLİSTE BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARAN BİR MİLLETVEKİLNİZ VARDI,ÜNİVERSİTEDE BAŞÖRTÜSÜNÜ YASAKLAYAN ELLERİNİZ VARDI,İMAMHATİPLERİ KAPATAN ELLERİNİZ HAVADAYDI,O BEBEK KATİLİ İTİ ASAMAYAN BİR LİDERİNİZ VARDI.ŞEHİT KANLARI ÜZERİNDEN SİYASET YAPIP,MİLLETE ELLERİ KALKAN ADAMLARINIZ VARDI..ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİNE BİR TUVALET BİLE YAPAMAYAN ADAMLARINIZ VARDI…ORHUN ABİDELERİNE SAHİP ÇIKAMAYAN,BOSNADA SUSAN,FİLİSTİNDE BOŞ BOŞ BAKAN SURATLARINIZ VARDI.. UNUTMADIK… HEE TURAN MI O ÖLDÜ BE…HALA TANRINIZ SİZİ KORUYOR MU… ALLAH BİZİ KORUYOR DA… ONDA SORDUM.. 🙂 ÜLKEMİN TEK MİLLİYETÇİ ADAMI VAR ELHAMDÜLİLLAH. HADİ DUYUNCA TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLUYOR YA İŞTE O … DUR BİR DAHA YAZAYIM … RECEP TAYYİB ERDOĞAN…

 15. İlhan KAÇAR dedi ki:

  Muamma, hakikaten tam bir muammasın utanmasan diyeceksin ki ilk yazıyı bulanda,amblemi ampul olduğu için elektriği bulanda akpydi sakın kullanmayın diyeceksin. Yatırım nerede üretim nerede,fabrika nerede. Nüfusumuz artıyor satılan fabrikaların yerine hangi fabrikalar yapıldı bunları söylesene.Miting yaptığınız kapalı pazar yerini dahi Mehmet başkan yapmadımı, binlerce ailenin ekmek yediği fabrikalar onun teşvikiyle yapılmadı mı,Bu ne körlüktür. Ama bu kadar dünyaya at gözlüğüyle bakanlara yapılan yolsuzlukları da anlatmak çok zor. Ne kadar ses kayıtları,görüntüler de çıksa inanmazsınız ve çok büyük vebal altındasınız.

 16. MUAMMA İSMİNDE Kİ VATANDAŞ SENİN DÜNYADAN VE TÜRK İSLAM COĞRAFYASININ AMACINDAN HABERİN YOK İNSAN KENDİ MİLLİ HEDEFİYLE DALGA GEÇER Mİ BAKIN İŞTE ARKADAŞLAR BÖYLE SEÇMENLERİN YÜZÜNDEN BİZLER BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEK DURUMUNDA KALIYORUZ TURAN’CIYIM DİYORUM ADAM BENİMLE DALGA GEÇİYOR,BEYİN VE ZEKA FUKARASI ARKADAŞ BU BENİM FİKRİYATIM VE SAHİP OLDUĞUM DÜŞÜNCE VE MANEVİYATIMIN GERÇEK OLMASINDA Kİ TEK AMAÇ SEN BUNUNLA VE TÜM TÜRK İSLAM COĞRAFYASIYLA DALGA GEÇİYORSUN,TURAN ÜLKÜSÜNÜN ANLAMINA İYİ BAK ÖĞREN VE DALGA GEÇTİĞİN MİLLİ DÜŞÜNCE DEĞERİ İÇİN BURADA VE HER ULAŞABİLDİĞİN İNSANLARDAN ÖZÜR DİLEE

  • muamma dedi ki:

   BİR YILDIR BU ÜLKEDE ŞEHİT GELMEDİĞİ ,MARMARAY VE MİLLİ GEM PROJESİ,KENDİ UÇAK YAZILIMINI VE KENDİ İNSANSIZ UÇAKLARINI YAPTIĞIMIZİ,TÜM ÜLKEYİ DUBLE YOLLARLA,TÜPGEÇİTLERLE DONATTIĞIMIZ,SAĞLIKTA YAPILAN DEVRİMLERDEN,ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİNİ MÜKEMMEL YAPTIĞIMIZ,KENDİ UÇAĞIMIZI VE KENDİ UÇAK GEMİMİZİ YAPTIĞIMIZ,KENDİ SİLAHIMIZI ÜRETTİĞİMİZ,TENEKE KARAKOLLAR YERİNE KALEKOLLAR YAPTIĞIMIZ,ÜÇÜNCÜ KÖPRÜ,KANAL İSTANBUL VS. YAPARAK; SİZ VE SİZİN GİBİLERE VERDİĞİMİZ “RAHATSIZLIKTAN” DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ :):) (TABİKİ SEVE SEVE ÖZRÜ DİLERİM )

   • Vatandaş dedi ki:

    Kırk Yıllık Kapakçıyım Ama Böylesini Görmedim, Helal Olsun 🙂 iyi cevap…

    • Muamma sana biraz kısa biraz öz konuşayım,VATAN ELDEN GİTMİŞ SEN HALA BANA ŞU YAPILDI BU YAPILDI DİYORSUN O PROJELER ZATEN YARISI BAŞKA BİR PARTİYE AİT NEYSE BEN SANA MANEVİYATTAN BAHSEDİYORUM,ŞEHİT GELMİYOR DİYORSUN BUNDAN ÖNCE NEDEN ŞEHİT VERİLİYORDU,BUNU DÜŞÜN ONLARIN İSTEDİKLERİNİ VERDİN TABİKİ DE HİÇ BİR ŞEY OLMAZ ŞEHİT GELMEMESİ TABİKİ GÜZEL BİR OLAY AMA ŞÖYLE Kİ BU HÜKÜMET GELMEDEN ÖNCE Kİ 2000 BAŞLARINDA ZATEN TERÖR BELA SI BİTMİŞTİ SEN BUNLARI BİLMİYORSUN YAŞIN KAÇ BİLMEM AMA,DOĞUYU VERDİN ALIN SİZE TOPRAK SÖZDE kürdistan KURUN DEDİN İSTEDİKLERİNİ ALDILAR,bunu niye yazmıyorsun eski ohal bölgelerinin karayolların da denetim yapan sözde insanları görüyormusun,gazze ye yardım gönderdin bile bile aslında yardım değil bile bile vatandaşlarımızı şehit etmeye gönderdiler buna ne diyeceksin doğu Türkistan ne alemde haberin var mı bak ukrayna da kırım türklerine ne alemde sana bir daha bi cvevap vermeyeyim güya biri de altına yazmış kapak diye yazacak çok şey var ama anlamıyorsunuz ki ! milli mücadele yıllarında(milli mücadele hiç bir zaman bitmez) sizin gibi zihniyetlerle mücadele ettik son sözüm budur!

 17. SAYIN YÖNETİCİ ÖNCELİKLE MESAJLARIMI YAYINLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİRİM,DENETİM AŞAMASINDA TÜRK İSLAM COĞRAFYASININ Kİ BU SADECE BİZİM TOPRAKLARIMIZ ÜZERİNDE BULUNDUĞUMUZ COĞRAFYA İLE SINIRLI OLMAYAN İSLAM COĞRAFYASININ TEK BİR AMACI OLAN TURAN ÜLKÜSÜNÜN DÜŞÜNCESİZ BİR İNSAN TARAFINDAN BÖYLE BİR ŞEKİLDE DALGA GEÇİLMESİ OLAYINI BİR CAHİLLİKTEN İLERİ GELEN BİR DURUM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM,BU AŞAMADA BU İNSANLARA ÖĞRETİCİ KONUDA BİR MESAJ YAYINLANMASINI YADA BU SİTEDE DALGA DEĞERLERİN NE DEMEK OLDUĞUNU ÖĞRETİCİ OLMASI AMACIYLA BİR KÖŞE YAZISI ŞEKLİNDE 10 DK VAKTİMİZİ AYIRARAK YAYINLAMA GİBİ BİR YENİLİK YAPAR İSEK SİTENİZİN HABER AMACI DIŞINDA EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ ÖZELLİĞİNDEN DE FAYDANILMASINI SAĞLAMIŞ VE GÜZEL BİR YENİLİĞE İMZA ATMIŞ OLACAĞINIZI DÜŞÜNEREKTEN,İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE !

 18. recep köse dedi ki:

  dünyada ezilen horlanan geri kalmış bir toplumduk yurdışında övünebileceğimiz bize ait tarihimizden başka hiç bir şey yoktu. şimdi ülkemle başbakanımla gurur duyuyorum, yurdumun her bölgesi inşaat alanı bunları inkar edenlere tek bir sözüm var marmararayı gezin orası sözün bittiği yerdir. saygılrımla

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle