Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Spor

Yıldızlar açıklandı…..

başkanAlifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık sayesinde Sakarya’ya gelecek yıldızların listesi açıklandı..

21-23 Haziran tarihlerinde 3. uluslararası Sakarya Open karate turnuvası Serdivan’da yeni açılan 5.000 kişilik spor salonumuz olan Sakarya spor salonunda yapılacak. Turnuvaya Ukrayna, Makedonya, Azerbaycan, Gürcistan, Tunus, Fas, Cezayir, Irak, Türkmenistan, Ermenistan katılacağını belirtilen ülkeler olurken bu sayıyı çoğaltmak için çalışmalar devam ediyor. Yurt içinden 1000 sporcunun katılması bekleniyor. Türkiye karate federasyonu tarafından yıldızlar milli takımı gelişim kampı ve turnuva için listeyi açıkladı bu listede Türkiye’nin bir çok ilinden sporcu bulunuyor. Hatırlanacağı gibi Türk milli takımının turnuvaya katılmasındaki en önemli faktör, Alifuatpaşa belediyesi tarafından sağlanan destek. Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık Turnuvaya katılacak yıldızlar milli takıma sponsor olmuştu.

Uluslararası turnuvanın organizasyon başkanı Uğur Kobaş ” Bir kaç gün önce Avrupa kulüpler şampiyonası için Karadağ daydım ülkemdeki Taksim olayları herkesin dilinde. Bu olaylar ülkem adına olumsuz görüntüler oluşturdu. Bu olaylar ve görüntüler bile yurt dışından turnuvaya katılımları az da olsa etkiledi. Allahtan Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık yıldızlara sponsor olarak turnuvaya destek oldu. Bu destek sayesinde yurt içi katılım yükselerek, yurt dışı katılım milli takımın katılımı sayesinde çokta azalmadan devam ediyor. Çok açık ve net konuşmak gerekirse böylesine devasa bir turnuva için, 1.200 sporcunun katılması beklenen turnuvaya Alifuatpaşa belediyesi ve spor il müdürlüğü haricinde istediğimiz desteği bulamadık. Düşünün bir kere, Sakarya bir İstanbul,bir  İzmir, bir Ankara değil.  Sakarya’yı haritada bile yerini gösteremeyen yurt dışından kafileler ilimize geliyorsa bu bizim şahsi çabalarımızdan. Gelen kafileler nedeni ile Sakarya ekonomisine bir milyonun üstünde katkı sağlanacak. Olanaklar doğrultusunda kişi ve kurumların turnuvaya sahip çıkmasını bekliyoruz. dedi. 

2567 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Çalık’ın Sponsor Olduğu Karate Yıldızları Listesi Açıklandı. için 5 Yorum

 1. ercan dedi ki:

  İyi güzel tamam güzel bir olay..Sakaryada başka sponsor olacak kimse yokmu yani..
  Alifuatpaşanın o kadar hizmete ihtiyacı olduğu bir dönemde bu müsriflik niye..

  • şaki dedi ki:

   Ercan kardeş sponsorluğun alifuatpaşası,geyvesi,sakaryası olmaz önemli olan böyle harikulade bir organizasyon için milli takıma şuayip başkanın sponsor olması gerçekten gurur verici.belediyecilik yanlızca çöp toplamak,kanalizasyon patlağı yapmaktan ibaret değil o yüzden bu haberi gerçekten gururla okudum.

 2. misafir 2 dedi ki:

  ne oldu zoruna mı gitti, sen demekki alifuatpaşa ya yapılan hizmetleri görmüyorsun yada görmek istemiyorsun. Başkanın her alanda hizmet yapması sizleri rahatsız ediyor demekki sizin gibi düşünceler ancak yazıda kalır unutma… gereken hizmet her alanda yapılır ve yapılmayada devam edecek.

 3. misafir dedi ki:

  buna müsriflik diyen kişide bir geyveli olarak art niyet ararım. geyveli olarak gururlanmamız gerekirken böyle gereksiz karalama yapılmasına bir anlam veremiyorum bay ercan.
  başkanı ve uğur hocayı tebrik ediyorum.
  saygılar.

 4. şaki dedi ki:

  Gerçekten son iki yılda Alifuatpaşada birçok şeyin değiştiğini görebiliyoruz,böyle bir idareye ancak teşekkür edilir tebrikler Şuayip başkan…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle