Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Haziran 2013 | Alt Haberler, Gündem, Siyaset

Başbakan Erdoğan Kazlıçeşme’de konuştu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Milli İradeye Saygı Mitingi”nin yapılacağı Kazlıçeşme’de alanları dolduran 1 milyonu aşkın vatandaşa seslendi.

160620131836404964240_2
erdogan-miting2Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli İradeye Saygı mitingi çerçevesinde İstanbul Kazlıçeşme’ye geldi ve dakikalardır kendini heyecanla bekleyen halka seslenmek üzere kürsüye çıktı.

Başbakan gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları;

 

Aziz İstanbul, seni sevgiyle selamlıyorum. Seni saygıyla selamlıyorum. En kalbi duygularımla selamlıyorum. Ey aziz İstanbul.

 

Bu coşkunuz, muhabbetiniz, samimiyetiniz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.İŞTE TARİHİ İSTANBUL MİTİNGİ..

İŞTE KAZLIÇEŞME’DEN MAHŞERİ GÖRÜNTÜLER

 

MİTİNG’E GEYVE ve ALİFUATPAŞA DAN KATILDILAR.

Ak Parti Kazlıçeşme Milli İradeye Saygı mitingine  Geyve’den  çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

 

 

 

3824 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İstanbul’da Tarihi Gün.. Başbakan 1 Milyon Kişiye Konuştu.. için 8 Yorum

 1. Kemal dedi ki:

  Sizler bizim arkamızda olduğumuz sürece hiç merakk etmiyoruz. 2014’te inşallahh sandıkları siz patlatacaksınız. Türkiye tüm Ortadoğu’yu tek bir sancak altında toplayan Selçukluların ülkesidir. Osmanlı cihan devletinin torunlarının ülkesidir. Hiç kimsenin tuzağı, oyunu bize sökmez. Hiç kimsenin çirkin senaryosu bize dokunamaz. Türkiye uluslararası medya kuruluşlarının üzerinde operasyon yapacağı bir ülke değildir. Utanmadan Arap Baharınıı gördük, şimdi de Türk baharını görelim diyor. Be hey gafil, be hey cahil Türkiye’deki Türk baharı 3 Kasım 2002’de oldu. Ama onlar farkında değil. Ama işte millet, işte karar.

 2. Yeşil Geyveli dedi ki:

  Uluslararası medyaya rağmen Türkiye fotoğrafı görmek isteyen varsa Türkiye fotoğrafı burada.

  Uluslararası medya bunu da gizleyin olur mu. Hadi bakalım. BBC, CNN, Reuters. Günlerdir yalan haber ürettiniz. Türkiye’yi dünyaya farklı gösterdiniz. Siz yalanlarınızla başbaşa kaldınız.”

 3. oğuzhan dedi ki:

  orda olmak o atmosferi yaşamak isterdim neyse çok sorunda yapmıyorum böyle güzel günlerimiz çok olacak inşaallah

 4. halk dedi ki:

  1 milyon kişi oraya sığmıyor,palavra bu toplama kişi sayısı:mitingdeki çokluk sandıkta ki seçimle hiç alaksı yok ,çünkü : geyve deki seçmen geyve de ,kütahya da ki seçmen kütahya da oy kullanıyor,bunlar belediye seçimleri için bir şey ifade etmiyor,ben de katılım olarak ifade eder zihniyettekilere 250 bin katılım olduğu var sayılaraktan bişeyler söyleyeyim:250000:100 : 2500 (100 yerden adam toplandığını var sayarsak) her bir toplama yerinden 2500 kişi ediyor,buna çok derseniz : her yer ortalama 400 diyelim toplama sayı : 40000 – 50000 civarı yapar.demek ki koskoca İstanbul’da 200000 bin kişi katılmış:SORUYORUM sizlere çok mu ? Bununla prim yapmayın tek başınıza iktidar olamayacaksınız olamayınca meclise giren vekillerde taraf değiştirecek azınlık durumuna düşeceksiniz.BU VATAN AZ KAHRAMANLARLA ÇOK CELLATLARA KARŞI KAZANILDI BUNU DA UNUTMAYIN

  • gerçek halk dedi ki:

   sen ömründe hiç mitinge gittin mi gitseydin bazı şeyleri bilirdin oraya girişler kontrollü yapılıyor kontrol kapılarında güvenlik makinalarından geçiyorsun ve o makinalar her gireni sayıyor çekilen hava fotoğraflarından sayabiliyorsan say da kaç kişi olduğunu gör sahilde gelenleride vapurlar tekneler ankara konya kayseri gibi yerlerden getirmişlerdir değilmi 🙂 BU VATAN AZ KAHRAMANLARLA ÇOK CELLATLARA KARŞI KAZANILDI BUNU DA UNUTMAYIN demişsin ya o kahramanlar şimdi meydanlarda cellatlarda bütün dünyada o kahramanları yok etmenin hesabında ama bunu yapamıyacaklar hak batıl ayırt edililecek artık iktidar meselesine gelince onlar bu saatten sonra tek başına yine hükümet ama diğer çapulcular meclise girebilirmi allah bilir.

   • halk dedi ki:

    HADİ SEN MUTLU OL BUNDAN YUKARI ÇIKMAM AMA !!Kazlıçeşme’de miting alanının bulunduğu arazi 17 hektar, yani 170 bin metrekare. Mitingin hava fotograflarının incelenmesini takiben alana kalabalığı yerleştirdiğimizde miting kalabalığının yaklaşık 125 bin metrekareye yayıldığını söyleyebiliriz. Bu hesaba dev platform ve güvenlik bölümü olarak ayrılmış alanlar dahildir ve o alanlarda da miting gerçekleştiği varsayılmıştır. Mitinglere kaç kişinin katıldığı bilim dünyasında 1960’lardan beri Kalabalık Yoğunluğu Belirlenmesi yöntemiyle hesaplanmaktadır. Literatürde normal kalabalıklar için iki metrekarede 1 kişi, yoğun kalabalıklar için metrekarede iki kişi, çok yoğun kalabalıklar için metrekareye dört kişi ortalaması kabul görmüştür.Yukarıdaki alan hesabına göre Kazlıçeşme miting alanına çok yoğun kalabalık olarak maksimum yaklaşık 500.000 kişi katılabilir. Miting alanı hava fotografı analizimizde miting alanının 60 bin metrekaresinin aşırı yoğun, 15 bin metrekaresinin yoğun ve geri kalanın ise düşük yoğunluklu kalabalığa sahip olduğu görülmüştür. Dolayısıyla AK Parti mitingine en fazla 295 bin kişinin katıldığını söylemek isabetli olacaktır.’Bir birey olarak maddi geçimin iyi mi neyse ona girmeyeyim cevabı kolay iyi dersin.senden ve senin gibilerden başka geyve nüfusunun 15000 bini iyi değil köylerde nüfus kalmadı niye çiftçinin bırak anasını bütün sülalesi ağladı.Neyse maddiyatı boşver de adam 1 kere olsun Türk diyebilmiş mi,Türk gençliği diyebilmiş mi,Bir kere ben Türk’üm diyebilmiş mi,Atatürk’ün adını ağzına alamadı,şehitlere kelle diyen,pkkyla masaya oturmadık oturan şerefsizdir deyipde 6 ay sonra evet görüştük görüşüyoruz diyen ben miyim.arkasından gittiğiniz adam bu işte sizin tamam mı .Bak geyve nin çevresindeki ormanlara ne kadar azaldı.hepsi rant elde etmek için kim kesti bunları (ağaç muhabbetinin gezi olayıyla alakası yok onu soyulduğunu anla diye dedim) madem meydandasınız kahramansınız pkk yüzsüzleriyle şerefsizleriyle niye bişeyler feda ederek anlaşama yoluna gidiyorsunuz gidin aslanlargibi kahramanlığınızı ispatlayın.Bu iktidar zamanında halkının başına çuval geçirildi senin haberin yok mu .Bu iktidar ırakta ki amerikan askerlerini tebrik etti.(ırak da ne b.. yediklerini biliyosun dimi bilmiyorsun çünkü kadınlara tecavüz ettiler bebekleri öldürdüler,Ve senin başbakanın var ya suriye de esat hiç bir şey yapmadığı halde burda militan yetiştirip silah verip oraya esata karşı savaşmaya gönderiyor,ama orda ırak halkına orda türklerde var yapılan bu insanlık dışı olayalara sesszi kalıyor bu mu sizin kahramanlığınız.KAHRAMAN NASIL OLUYOR SİZ GÖRMEYE BAŞLADINIZ

   • halk dedi ki:

    HEY ABONE MİTİNGÇİ BUNLARA SEN CEVAP VERECEKSİN
    K…. GİBİ HİÇ BİR ŞEY BİLMEDEN GEZİYORSUN MADEM BUNLARDAN BİR TANESİNİ İNKAR EDEBİLECEKMİSİN EDERSEN DE CEVABIYLA BERABER İNKAR ED Kİ BİLELİM.AKSİNİ İNKAR EDECEK BAŞKA ARKADAŞLAR DA VARSA BUYURSUN GELSİN.DAHA SI DA VAR FAKAT ŞUAN İÇİN BU KADAR YETERLİ BUNLARI ANLAMANIZ BAYA BİR ZAMAN ALIR.HADİ KOLAY GELSİN GERÇEKLER LE YÜZLEŞMEK BAZEN ACIDIR
    1.RTE: “Irak’ta savaşan ABD’li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.”
    2. Dışişleri Bakanı Gül “Dünya barışı için, barışı korumak için, son 50 senede dünyada en çok Amerikalılar kendi çocuklarını feda etmişlerdir.”dedi.
    3. Yirmibeş İslam ülkesinin sınırlarını değiştirip hepsini Irak gibi yapma projesi olan ABD kaynaklı BOP’la ilgili Sayın Gül’ün görüşü: “Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) Türkiye’nin dış politika ilkelerine uygun. ABD ile hareket ediyoruz. Amacımız İslam ülkelerine özgürlük ve demokrasi getirmek.”
    Yorumunuzun kelime sayısı fazla olduğundan sınırı aşan bölümleri silinmiştir

    • halk dedi ki:

     sayın editör bir üst yazım daha uzundu onda kelime fazlası daha çok neden bu yazıdan bu sebepten dolayı yazılar silindi.Fazlalık bunlar bu kişiye fazla mı gelir diye sildiniz lütfen burasını oturum olarak düşündüm ve yorumlarımı gerçekleri yazmaya çalıştım teşekkürler.Dünyaya at gözlükleriyle bakanlara biraz bilgi okuma ve araştırma öneriyorum lütfen

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle