Özel Rana Rabia Özten Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tepecikler’de hizmete girdi

Özel Rana Rabia Özten Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tepecikler’de hizmete girdi

Özel Rana Rabia Özten Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tepecikler’de hizmete girdi..

Yeni klinik cihazlarla ilçe halkının hizmetine başlayan Rana Rabia Özten Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, her türlü diş tedavisiyle Geyvelilere yeni yerinde hizmet vermeye başladığını açıkladı.

Diş çekimi, diş taşı temizliği, dolgu, kanal tedavisi, çocuk diş tedavisi gibi her türlü klinik diş tedavisinin yapıldığını belirten diş hekimi Rana Rabia Özten, bu hizmetlerin yanısıra diş beyazlatma, implant, porselen ve zirkon protez diş, estetik dolgu gibi tedavi hizmetlerinin de verildiğini belirtti.

Rana Rabia Özten  “Toplum genelinde bir diş hekimi korkusu var. Halkımız diş tedavisinde son aşamaya, yani dişlerin çürüyüp ağrısı olmadan gelmiyor. Bizler diş tedavisinde en önemli aşamanın sağlıklı iken bakım ve kontrollerinin yapılmasından yanayız. Yaşam kalitesi için, yediklerimizi daha iyi çiğneyip sindirebilmemiz için lütfen dişlerimizin sağlığını ve kıymetini bilelim ve periyodik olarak diş muayenemizi yaptıralım. Bu anlamda Tepecikler mahallesinde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize herkesi bekleriz” açıklamasında bulundu.

  • Rana Rabia Özten Derince Ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Geyve Devlet Hastanesi’nde 5 yıl çalıştıktan sonra kendi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açtı.

Yayınlama: 20.11.2023
Düzenleme: 21.11.2023 09:36
1.271
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.