AK Parti’de ilçe adayları önümüzdeki hafta açıklanabilir

AK Parti’de ilçe adayları önümüzdeki hafta açıklanabilir

Ak Parti’de bugün gerçekleşen aday tanıtım toplantısında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yusuf Alemdar olarak açıklandı. Sakarya heyeti halen Ankara Genel Merkezde temaslarını sürdürürken, ilçe belediye başkan adaylarının açıklanacağı tarih üzerinde belirleme yapıldığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi cumartesi günü itibariyle İstanbul’dan başlamak kaydıyla ilçe belediye başkan adayları açıklanmaya başlayacak.
Genel Merkezde bulunan Sakarya heyetinin de, ilçe adayları için gün belirleme çalışması yaptığı öğrenildi. Büyük ihtimalle Sakarya’nın adaylarının bir değişiklik olmazsa önümüzdeki Pazartesi veya Salı günü açıklaması bekleniyor. Tüm adayların ya basın açıklaması ya da salon programıyla duyurulması planlanıyor.

Sırasıyla illerin adaylarının açıklaması için gün belirlendiği şu saatlerde Sakarya Teşkilatı da gün sırası almak için temaslarını sürdürüyor. Konuyla ilgili olarak yarın Sakarya Teşkilatının açıklama yapması bekleniyor. Bu arada yarın akşam saat 20.00 da Ak Parti de basın açıklaması yapılarak büyüksehir adayı Yusuf Alemdar için seçim kampanyası başlatılacak.

 

Yayınlama: 19.01.2024
597
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Sakarya dedi ki:

    Ekrem Yüce yoksa Akp ye oy yok