Kaymakam Akbıyık Hendek’te göreve başladı

Kaymakam Akbıyık Hendek’te göreve başladı

Kaymakam Akbıyık Hendek’te göreve başladı

kaymakam-idris-akbiyik-hendekte-goreve-basladi-

kaymakam-idris-akbiyik-hendekte-goreve-basladi-

Bir süre önce açıklanan valiler ve kaymakamlar kararnamesi doğrultusunda gerçekleşen tayinler sebebi ile ilçemizde 6 yıl görev ifa eden kaymakam Mustafa Ayhan’dan boşalan Hendek kaymakamlığına atanan Geyve eski kaymakamı İdris Akbıyık bugün Hendek Kaymakamlığındaki görevine başladı.

Bugün ilçe kaymakamlığına gelen Akbıyık’a Hendek Sosyal Yardımlaşma müdiresi Meral hanım ve kaymakamlık müdiresi Özlem hanım tarafından bir demet çiçek verildi, kaymakam Akbıyık, kaymakamlık önünde daire müdürleri ve bir gurup muhtarlar tarafından karşılandı.

Karşılama törenin ardından makamına çıkan Akbıyık burada kısa bir konuşma yaparak kendini tanıttı. Kaymakam Akbıyık, kendisinin aslen Malatya doğumlu olduğunu, 5 yıldır Geyve kaymakamlık görevinde bulunduğunu bu süre içersinde zaman zaman Hendek Kaymakamlığına vekaleten baktığını belirterek ilçeye yabancı olmadığını ifade etti.

Kaymakam Akbıyık, Hendek ilçesinin gelişmeye müsait bir ilçe olduğunu vurgulayarak; “ arkadaşlar hep birlikte el birliği ile Hendek ilçemize hizmetleri kaldığı yerden devam ettireceğiz” dedi.

Makamında törene katılan daire müdürleri, muhtarlar ve basın mensupları ile tanışmasının ardından tören sona erdi.
KAYNAK.Bizimhendek.com

 

Yayınlama: 11.08.2015
Düzenleme: 14.08.2015 23:00
812
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.