AK PARTİ’nin Belediye Meclis Üyeleri
İşte AKP’nin belediye meclis üyeleri
AKP İlçe Belediyesi Meclis üyeleri aday listeleri netleşti.
Ak Parti Sakarya ilinde Geyve ilçesi ile birlikte diğer ilçelerin Belediye Meclis Üye aday listeleri açıklandı.
Yer yer liste sıralamasında sıkıntı yaşanan ilçeler olsa da Ak Parti Sakarya İl Teşkilatı bugün listeleri açıkladı.
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: GEYVE
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Abdullah ÖZDEMİR | Güney 10.07.1965 | LİSANS | ESNAF |
2 | Zeki GÜNERİ | A.F.P 14.08.1966 | LİSE | İŞÇİ |
3 | Nihat BALTAOĞLU | Adapazarı 30.12.1970 | İLK | İŞ ADAMI |
4 | Nedim KAYA | Maksudiye 06.05.1956 | İLK | İNŞAAT MÜTEAHİDİ |
5 | Neşet ÇAKIR | Geyve 01.08.1968 | Ö.LİSANS | SİGORTACI |
6 | Muammer ÖZDEMİR | Sarıgazi 01.11.1965 | Ö.LİSANS | EMEKLİ ASTSUBAY |
7 | Mehmet DOĞRU | Doğancıl 01.10.1959 | ORTA | EMEKLİ |
8 | Metin KOLAT | Nuriosmaniye 18.05.1958 | LİSE | EMEKLİ |
9 | Aynur GÖKDEMİR | Geyve 15.08.1974 | İLK | Ev Hanımı |
10 | Mehmet ERDEM | GEYVE 10.02.1989 | LİSE | ESNAF |
11 | Adem YILMAZ | KULFALLAR 06.05.1957 | ORTA | EMEKLİ |
12 | Bilal ÖZTÜRK | Geyve 16.08.1958 | ORTA | ESNAF |
13 | Muhammet N. BİLGİN | Sakarya 15.05.1975 | LİSE | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Metin Atalay | Geyve 17.10.1971 | LİSANS | ESNAF |
2 | Selami ÇOLAK | GEYVE 10.04.1971 | İLK | ESNAF |
DİĞER İLÇELER
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: ADAPAZARI
ASİL ÜYE
SIRA NO | ADI VE SOYADI | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | FEVZİ GÜRSOY | ADAPAZARI-22.09.1980 | LİSANS ÜSTÜ | MÜHENDİS |
2 | SERKAN KAYINOĞLU | ERZURUM-27.10.1975 | LİSANS | İNŞ.MÜHENDİSİ |
3 | FEVZİ KILIÇ | MAÇKA-07.10.1964 | LİSANS | ERSNAF |
4 | MERVE HİLAL COŞAR | ADAPAZARI-24.10.1984 | LİSANS | İDARECİ |
5 | NECDET TÖMEKÇE | ADAPAZARI-03.01.1964 | LİSE | MÜTEAHHİT |
6 | SELİM TAN | KARASU-10.03.1974 | LİSANS | AVUKAT |
7 | ORHAN GÜMÜŞ | ŞAVŞAT 11.12.1960 | LİSANS | EMEKLİ |
8 | YUSUF GÖKDEMİR | YUVALIDRE 21.05.1964 | LİSANS | SİGORTACI |
9 | MURAT CAN YETGİNER | SAKARYA-18.02.1985 | LİSANS | HARİTA MÜH. |
10 | HATİCE GENÇ | TEKKE-03.05.1965 | LİSANS | EMEKLİ |
11 | ÜLKER ŞENYURT | ERZURUM-16.11.1968 | LİSE | EV HANIMI |
12 | AYDIN TERCAN | SELAHİYE-14.04.1967 | LİSANS | YÖNETİCİ |
13 | SELÇUK BAŞYAZICI | ADAPAZARI-26.09.1972 | LİSANS | MÜTEAHHİT |
14 | CAN DAĞABAKAN | ÜSKÜDAR-12.06.1979 | LİSE | ELEK. T EKNİSYENİ |
15 | EVREN ÇAKIRSOY | SAKARYA 08.06.1982 | LİSANS ÜSTÜ | SMMALİ MÜŞAVİR |
16 | MAHMUT ERGÜL | ADAPAZARI- 08.02.1957 | LİSE | TİCARET |
17 | İLKER HASKÖYLÜ | ADAPAZARI-26.05.1973 | LİSE | OTOMOTİV TİC. |
18 | NAZİF KESKİN | SAKARYA-20.02.1975 | LİSANS | İŞLETMECİ |
19 | HAKAN CANDEMİR | SAKARYA-15.04.1970 | ORTA OKUL | YÖNETİCİ |
20 | MAHMUT ASLAN | KIRŞEHİR-04.02.1954 | LİSANS | AVUKAT |
21 | MEHMET EROL | AKYAZI-01.07.1965 | İLKOKUL | VİNÇ İŞLETMESİ |
22 | EFRAHİM KÜÇÜKASLAN | DEREKÖY-15.03.1963 | LİSANS | İŞLETMECİ |
23 | DERYA TURAN | ADAPAZARI-21.07.1980 | LİSANS | SERBEST |
24 | YASEMİN ARIN | BURSA-18.01.1981 | LİSANS | SİGORTACI |
25 | MUSTAFA KASIMOĞLU | ADAPAZARI-01.01.1984 | LİSANS | ÖĞRETMEN |
26 | İLHAN TÜRKSEVEN | DÜZCE -03.06.1983 | LİSANS | ECZACI |
27 | AHMET İPCİOĞLU | KARASU-02.12.1970 | LİSANS | ESNAF |
28 | NALAN SİNAN | MALATYA-01.11.1977 | LİSANS | YÖNETİCİ |
29 | YAŞAR KAYAN | KAYNARCA-08.03.1972 | İLKOKUL | MEDİKALCİ |
30 | İDRİS TOSKA | ADAPAZARI-25.11.1964 | LİSE | KABZIMAL |
31 | YASİN KOPAL | SAKARYA-19.04.1980 | LİSE | ESNAF |
32 | MUSTAFA ALEMDAR | KARASU-10.06.1968 | İLOKUL | KUAFÖR |
33 | ÜLKER TANK | KARASU-01.11.1979 | LİSANS | TİCARET |
KONTENJAN
SIRA NO | ADI VE SOYADI | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | ALİ KASIM AKSOY | DÜZCE-30.07.1974 | LİSANS | AVUKAT |
2 | EROL AYDIN | ADAPAZARI-06.10.1961 | LİSANS | EKONOMİST |
3 | MUSTAFA NERGİS | İSTANBUL-02.09.1971 | LİSANS | YÖNETİCİ |
4 | LEVENT TUNÇ | SAKARYA-10.02.1978 | ORTA OKUL | ESNAF |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: AKYAZI
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Bilal SOYKAN | AKYAZI – 1971 | LİSE | BELEDİYE BŞKNI. |
2 | Abdurrahim ATMACA | AKYAZI – 1967 | LİSE | ESNAF/İHL DER. BŞ |
3 | Meryem SAĞLAM | AKYAZI – 1984 | ÜNİVERSİTE | MİMAR |
4 | Yavuz Sultan ANAT | AKYAZI – 1964 | ELETRONİK MÜH. | BİLG. BİLİŞİM |
5 | Mehmet ÇAKMAK | AKYAZI – 1957 | ORTA OKUL | BELEDİYE BŞKN. |
6 | Nail KAHVECİ | TAŞYATAK – 1960 | ÜNİVERSİTE | ESNAF |
7 | Hümeyra SAYGIDEĞER | AKYAZI – 1978 | LİSE | EV HANIMI |
8 | Sait BEŞİR | TOPAĞAÇ – 1980 | İKTİST ÖN LİSANS | MUHASEBECİ |
9 | Kemal KALİÇ | AKYAZI – 1962 | LİSE | ESNAF |
10 | Tuncer AKBAYRAK | ARTVİN – 1966 | İKTİSAT FAKÜLTESİ | MALİ MÜŞAVİR |
11 | Abdülkadir YILDIRIM | AKYAZI – 1984 | İKTİSAT LİSANS | SANAYİCİ |
12 | Emrullah KUT | AKYAZI – 1980 | BİLG. MÜHENDİSİ | BİLİŞİM / BİLGSYR |
13 | Alim GÜL | AKYAZI – 1968 | ÖN LİSANS | TURİZM İŞLETMECİ |
14 | Abdurrahman DÜZCAN | AKYAZI – 1987 | HUKUK FAKÜLTESİ | AVUKAT |
15 | Mehmet ÖZTÜRK | AKYAZI – 1971 | LİSE | ESNAF |
16 | Lütfü KAYMAK | DOKURCUN – 1951 | İLKÖĞRETİM | EMEKLİ/ESNAF |
17 | Naci ÇAVDAR | AKYAZI – 1975 | ÜNİVERSİTE | İŞLETMECİ |
18 | Yılmaz SAVAŞ | AKYAZI – 1973 | ÜNİVERSİTE | ESNAF |
19 | Uğur KILIÇOĞLU | TAŞBURUN – 1985 | ÖN LİSANS | SÜRÜCÜ KURSU |
20 | Vedat ÇAĞRI | AKYAZI – 1966 | İLK ÖĞRETİM | EMEKLİ |
21 | Serpil BAŞER | AKYAZI – 1973 | LİSE | EV HANIMI |
22 | Ahmet ÖZTÜRK | ŞEREFİYE – 1979 | LİSE | İŞLETMECİ |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği | ||
1 | Çetin SARI | REŞADİYE -6.11.1963 | LİSE | MAD.SAN. OD. BŞK | ||
2 | Kemal ÖZTEN | AKYAZI – 22.9.1977 | İNŞ. TEKNİKERİ | YAPI DENETİM | ||
3 | Mahmut BAYKAN | KÜÇÜCEK – 31.7.1968 | LİSE | İNŞ. MÜTEAHHİT | ||
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: ARİFİYE
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Ahmet SAFİTÜRK | Sakarya 06.06.1973 | Üniversite | Makine Teknikeri |
2 | Serkan ÇARKTAN | Sakarya 15.2.1979 | Meslek Lisesi | Serbest Meslek |
3 | Adnan AKBAŞ | Narman 1.2.1957 | Meslek Lisesi | Emekli |
4 | Muharrem YAVUZ | Geyve 3.4.1960 | Ortaokul | Müteahhit |
5 | Aysun GÖZYUMAN | Sakarya 20.11.1986 | Üniversite | Muhasebeci |
6 | Elif ÇİĞDEM | Sakarya 15.4.1975 | Lise | Kırtasiyeci |
7 | Fikret ACAR | Sakarya 1.1.1978 | Ünivesite | Kimya Mühendisi |
8 | Nuri YAVAŞ | Hanlıköy 3.7.1962 | Lise | Konfeksiyoncu |
9 | Vedat VATANSEVER | Sakarya 14.2.1963 | Lise | Esnaf |
10 | Hikmet ÜNLÜ | Torul 2.3.1963 | Ortaokul | İnşaat Kalfası |
11 | Vahit SANDAL | Neviye 25.8.1958 | Meslek Lisesi | Makine Modelcisi |
12 | Cesim ÇELİK | Muş 2.3.1962 | Ortaokul | Emekli İşçi |
13 | Mehmet AYVAZ | Hendek 16.5.1969 | Lise | Nakliyeci |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Serdar YENER | İstanbul 29.8.1981 | Ünivesite | Sanayici-İş Adamı |
2 | Mehmet Erhan ÇETİN | Sakarya 01.05.1965 | Ortaokul | Emekli |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: ERENLER
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | OSMAN HİRA | ARAKLI/03.09.1962 | LİSE | İŞADAMI |
2 | CEVDET KOÇ | ADAPAZARI/02.04.1970 | LİSANS | SANAYİCİ |
3 | ESRA DUMAN | ADAPAZARI/13.08.1983 | Lisans | ÖĞRETMEN |
4 | MUSTAFA SARI | ADAPAZARI/04.05.1982 | LİSANS | ANRENÖR |
5 | RÜSTEM YAZAR | SAKARYA/14.03.1978 | LİSANS | İNŞAATÇI |
6 | ARSLAN DEMİR | BULANCAK/03.02.1957 | LİSANS | BEL. MECLİS ÜYESİ |
7 | BELGİN DEMİRAĞ | SAKARYA/10.02.1978 | LİSE | İŞ KADINI |
8 | ALEATTİN TOY | ADAPAZARI/15.10.1962 | LİSE | EMEKLİ |
9 | ŞENOL YAVUZ | HENDEK/03.01.1975 | LİSANS | MALİ MÜŞAVİR |
10 | ALİ AKDENİZ | HINIZ/01.04.1966 | LİSE | BEL. BŞK. YRD. |
11 | ARZU KAHVECİ | BURSA /02-05.1977 | LİSANS | PROJE MÜHENDİSİ |
12 | NECMETTİN KIRIK | SAKARYA/02.02.1975 | LİSANS | BİLGİSAYAR SAT.DTK. |
13 | RAMAZAN TEZGEL | YUGOSLAVYA/01.07.1947 | İLKOKUL | EMEKLİ |
14 | M.HANEFİ KARA | HENDEK/30.11.1954 | LİSE | EMEKLİ |
15 | SEMİHA BAFRALIOĞLU | ADAPAZARI/15.05.1969 | İLKOKUL | EV HANIMI |
16 | ARİF AKYOL | ERZURUM/10.01.1978 | LİSE | İŞLETMECİ |
17 | YAKUP KARA | SAKARYA/19.09.1983 | LİSE | ESNAF |
18 | HÜSEYİN ŞİMŞEK | BULANCAK/15.01.1979 | LİSANS | ŞİRKET YÖNETİCİSİ |
19 | HATİCE KALKAN | DARENDE/15.02.1965 | LİSANS | ÜCRETLİ ÖĞRETMEN |
20 | ÖMER BARİK | KONYA/01.01.1984 | LİSANS | MÜHENDİS |
21 | YUSUF DEMİR | BAYBURT/15.01.1985 | LİSANS | MODERN YAPI İNŞ. |
22 | İLKER CANBAZ | MERZİFON/03.06.1971 | LİSE | MÜŞAVİRLİK |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | ALİ ÇİFTÇİ | ADAPAZARI/03.05.1961 | LİSE | K.ET ÜRETİCİLERİ BİR.BŞK. |
2 | MUHAMMET KIRATLI | ADAPAZARI/20.01.1973 | LİSE | İŞ ADAMI |
3 | İSA YENİOĞLU | SAKARYA/06.06.1980 | LİSE | GAYRİMENKUL |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:SAKARYA İLÇESİ:FERİZLİ
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | İSMAİL DURMAZ | SAKARYA-09.09.1976 | LİSE | ESNAF |
2 | NACİ KIRAL | FERİZLİ-11.02.1964 | ORTAOKUL | ESNAF ODASI BAŞKANI |
3 | MURAT KAHYAOĞLU | KARASU-01.01.1973 | İLKOKUL | ÇİFTÇİ |
4 | BAHATTİN SÖZEN | KARASU-01.06.1954 | İLKOKUL | ÇİFTÇİ(MUHTAR) |
5 | CEMALETTİN MAL | DEĞİRMENCİK-24.05.1959 | ORTAOKUL | ESNAF |
6 | ABDULLAH EFİLOĞLU | SAKARYA-31.03.1981 | LİSE | İŞÇİ |
7 | RAMAZAN SARHOŞ | ADAPAZARI-19.07.1980 | LİSE | ESNAF |
8 | SÜLEYMAN KAÇMAZ | ABDURREZZAK-17.06.1958 | LİSANS | EMEKLİ ÖĞRETMEN |
9 | FATMA TAHTACI | KARABULDUK-27.09.1970 | LİSE | İŞÇİ |
10 | ALİ RIZA DURMUŞ | BAKIRLI-01.02.1963 | İLKOKUL | ESNAF |
11 | İSA SEVİNÇ | KARASU-01.01.1974 | İLKOKUL | ESNAF |
12 | BAYRAM DURMUŞ | KARASU-15.12.1975 | ORTAOKUL | İŞÇİ |
13 | BURHAN AYDOĞAN | ADAPAZARI-09.10.1982 | LİSE | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | SAMET ZURNACI | SAKARYA-06.05.1987 | LİSANS | İNŞAAT MÜHENDİSİ |
2 | ERTAN AK | FERİZLİ-23.02.1964 | LİSE | EMEKLİ(KIZILAY D.B.) |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: HENDEK
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | ŞENAY SAKAL | 20.04.1966 HENDEK | LİSE | ESNAF |
2 | HASAN ALTUNTAŞ | 17.01.1981 HENDEK | LİSANS | İNŞ.MÜH |
3 | M.NEDİM ALKAN | 22.02.1950 HENDEK | İLK OKUL | EMEKLİ |
4 | HAVVA ZOR | 20.03.1977 HENDEK | LİSANS | ECZACI |
5 | AHMET KAVAKÇI | 06.05.1978 HENDEK | LİSE | SPORCU/BAŞPEHLİVAN |
6 | BİLAL DENİZ | 12.11.1985 AKYAZI | LİSE | ESNAF-GEÇLİK KOL.BŞK. |
7 | ADEM SEFA | 09.09.1973 HENDEK | LİSANS | İNŞAAT MÜHENDİSİ |
8 | SEVDA SALİHOĞLU | 10.08.1972 ANKARA | ÖN LİSANS | ESNAF |
9 | İ.HAKKI ALBAYRAK | 25.12.1951 RİZE | ORTA OKUL | İŞ ADAMI |
10 | CELİL ÇEKİÇCİOĞLU | 19.03.1952 ERCİŞ | İLK OKUL | ESNAF |
11 | MEHMET AKYÜZLÜ | 18.09.1969 HENDEK | ORTA OKUL | SERBEST MESLEK |
12 | BİLAL BARUTCU | 13.06.1984 HENDEK | LİSANS | AVUKAT |
13 | HASAN ŞAHİN | 01.04.1955 HASANBEY | LİSANS | EMEKLİ-ÖĞRETMEN |
14 | HİLAL ULUDAĞ YILDIRIM | 24.06.1988 HENDEK | LİSANS | MİMAR |
15 | MUSTAFA HEKİM | 03.11.1977 BULANCAK | LİSANS | ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ |
16 | GÜRKAN KAYIT | 04.09.1972 HENDEK | LİSE | ESNAF |
17 | REMZİ ALEMDAROĞLU | 06.09.1971 SAKARYA | ORTA OKUL | EMEKLİ-ENGELLİ |
18 | İSMAİL DEMİRAY | 03.02.1960 TRABZON | ORTA OKUL | İŞÇİ |
19 | EYÜP CÖMERT | 24.10.1981 HENDEK | LİSANS | ELEK.ENER.ÜRETİMİ |
20 | MUHAMMET ERCİ | 01.10.1987 KARS | LİSANS | ELEKTİRİK TEKNİKERİ |
21 | KEVSER ÇALIŞKAN | 28.07.1981 AKYAZI | ORTA OKUL | İŞÇİ |
22 | RAMAZAN AKDAĞ | 15.01.1983 HENDEK | İLK OKUL | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | İRFAN PÜSKÜLLÜ | 15.05.1966 HENDEK | LİSE | İŞ ADAMI-ESKİ BELD.BAŞK. |
2 | SİNAN BAYLAN | 26.09.1959 HENDEK | LİSANS | EMEKLİ-2 DÖN.BELD.BŞK. |
3 | MEHMET DURAK | 05.02.1958 HENDEK | ORTA OKUL | İŞ ADAMI |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: KARAPÜRÇEK
ASİL ÜYE
SIRA NO | Adı Ve Soyadı | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | AYDIN SERT | KARAPÜRÇEK 01.05.1964 | Orta | Serbest.Özel |
2 | ALİ BİLİCİ | KARAPÜRÇEK 17.03.1969 | Orta | Serbest.Özel |
3 | İLHAN YÜKSEK | AKYAZI 15.03.1964 | Orta | Esnaf |
4 | AYDIN ÖZCAN | MECİDİYE 15.02.1963 | İlk | Serbest.Özel |
5 | ENVER DALGIÇ | İZMİT 04.12.1968 | Orta | İşçi |
6 | ÖMER İBİL | YÜKSEL KÖYÜ 01.02.1963 | İlkokul | Emekli |
7 | ELMAS KALINTAŞ | AKYAZI 03.03.1981 | Orta | İşçi |
8 | ORHAN GÜL | MESUDİYE 28.09.1962 | İlk | Emekli |
9 | HASAN TEMUR | KARAPÜRÇEK | İLKOKUL | İŞÇİ |
10 | ALİ FUAT BURNAZOĞLU | ADAPAZARI 04.07.1986 | Lisans | Öğretmen |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | MUSA BİLDİK | MECİDİYE 25.08.1966 | Orta | Serbest.Özel |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: KARASU
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı Ve Soyadı | Doğum Yeri-Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Hüdaver Ağun | Karasu-01.10.1970 | Lisans | İmam |
2 | Mehmet Turan İmamoğlu | Karasu-22.03.1955 | Lisans | Emekli |
3 | Raşit Eryılmaz | Karasu-25.07.1969 | Lisans | Esnaf |
4 | Adem Filizfidanoğlu | Dağbaşı-01.02.1970 | Lise | Esnaf |
5 | Leman Yanmaz | Ankara-23.09.1977 | Lise | Esnaf |
6 | Nusret Şen | Bafra-16.10.1965 | İlk Okul | Esnaf |
7 | Yakup Gençbay | Dağbaşı-02.03.1958 | İlk Okul | Esnaf |
8 | Kadir Arslan | Taraklı-01.03.1960 | Lisans | İmam |
9 | İsmail Şentürk | Karasu-04.03.1987 | Lise | Esnaf |
10 | Mehmet Yazıcı | Sürmene-01.04.1957 | Lise | Emekli |
11 | Hamza Uğur | Karasu-08.09.1971 | Lise | Çiftçi |
12 | Zehra Abonoz | Karasu 24.02.1979 | Lisans | Ev Hanımı |
13 | Hüseyin Soyak | Karasu 01.01.1951 | ilkokul | emekli |
14 | Nesip Er | Arpaçay-01.04.1966 | İlk Okul | Esnaf |
15 | Muhittin Çot | Darıçayırı-15.11.1963 | İlk Okul | Esnaf |
16 | Osman Suiçmez | Karasu-01.11.1971 | İlk Okul | Çiftçi |
17 | Turgut Gök | Osmaniye-30.09.1981 | Lisans | Esnaf |
18 | Nesrin Basmacı | Karasu-07.01.1973 | İlk Okul | Esnaf |
19 | Sabri Civelek | Karasu-20.04.1961 | İlk Okul | Emekli |
20 | Okan Babahasan | Karasu-01.03.1975 | İlk Okul | Esnaf |
21 | Rabia Çalık | Karasu-03.01.1975 | İlk Okul | Ev Hanımı |
22 | Zeki Ayar | Sakarya11.07.1986 | İlk Okul | Esnaf |
KONTENJAN
Sıra No | Adı Ve Soyadı | Doğum Yeri-Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | Yakup Ayar | Sakarya-07.03.1988 | Lisans | Esnaf |
2 | S.Ali Yavuzyiğit | Araklı-01.01.1955 | İlk Okul | Esnaf |
3 | Hakkı İskender | Karasu-10.10.1986 | Lisans | Esnaf |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: KAYNARCA
ASİL ÜYE
SIRA NO | ADI VE SOYADI | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | YUSUF MUT | KAYNARCA 15/111977 | LİSANS | ECZACI |
2 | İSMAİL KAYMAK | KAYNARCA 1964 | İLKOKUL | ESNAF |
3 | RECEP YERLİKAYA | KAYNARCA 23/09/1969 | ÖNLİSANS | ESNAF |
4 | HATİCE MERMER | KAYNARCA 06/06/1977 | LİSE | ESNAF |
5 | ERGÜN ÖZTÜRK | KAYNARCA 19/01/1972 | İLK OKUL | ESNAF |
6 | MAHMUT KARAMEHMETOĞLU | KAYNARCA 01/12/1959 | ÖNLİSANS | EMEKLİ |
7 | SEÇKİN KANYILMAZ | KAYNARCA 30/06/1970 | LİSE | ESNAF |
8 | MUSTAFA KOCATÜRK | KAYNARCA 15/09/1984 | ÜNİVERSİTE TERK | MUHASEBECİ |
9 | İSMAİL GÜLER | KAYNARCA 01/01/1967 | İLKOKUL | ÇİFÇİ |
10 | SELAHATTİN SAĞIR | KAYNARCA 01/08/1976 | LİSE | ET ÜRETİCİSİ |
11 | İSA KAYA | KAYNARCA 20/06/1976 | LİSE | ESNAF |
12 | NAİM CEBESOY | KAYNARCA 20/01/1968 | İLKOKUL | ESNAF |
13 | ALİ YOLDAŞ | KAYNARCA 20/11/1981 | LİSE | ESNAF |
KONTENJAN
SIRA NO | ADI VE SOYADI | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | RECEP BOĞAZ | KAYNARCA 01/01/1973 | LİSANS | ESNAF |
2 | TURAN ZENGİN | KAYNARCA 10/02/1961 | İLKOKUL | ESNAF |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ:KOCAALİ
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | CEMAL ANGIN | KARASU – 01/05/1969 | LİSE | BELEDİYE BAŞKANI |
2 | ENVER ÇELİK | KOCAALİ – 10/04/1960 | LİSE | TACİR |
3 | AHMET AYGIN | KARASU – 01/03/1964 | ORTAOKUL | RES. İŞLETMECİ |
4 | RASİM DEPE | KARASU – 14/06/1969 | ORTAOKUL | ESNAF |
5 | BEKİR İNCE | KARASU – 28/06/1972 | LİSE | İŞ ADAMI |
6 | SEDAT ÇINAR | KARASU – 26/02/1974 | ORTAOKUL | SİGORTACI |
7 | YÜKSEL YILMAZ | MAÇKA – 25/02/1962 | İLKOKUL | İŞ ADAMI |
8 | ERGÜN TİRYAKİ | KARASU – 05/11/1975 | ORTAOKUL | ÇİFTCİ |
9 | SÜLEYMAN YALCIN | KARASU – 04/06/1961 | İLKOKUL | EMEKLİ |
10 | MUHAMMET ÖZTÜRK | KARASU – 01/06/1981 | İLKOKUL | DEKERASYONCU |
11 | MURAT MACUNCU | KARASU – 31/05/1986 | LİSE | ESNAF |
12 | ASUMAN GÜNDOĞDU | KARASU – 01/12/1974 | İLKOKUL | EVHANIMI |
13 | UĞUR AKÇA | DÜZCE – 25/05/1965 | İLKOKUL | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | RESUL NAMAZ | KARASU – 20/07/1969 | ORTAOKUL | MÜTAHİT |
2 | YAKUP EKŞİ | KARASU – 02/01/1955 | İLKOKUL | EMEKLİ |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: PAMUKOVA
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | İDRİS GÜNER | PAMUKOVA- 04.03.1964 | LİSANS | ESNAF |
2 | MURAT ÖZDEMİR | GEYVE-20.05.1969 | LİSE | İŞ ADAMI |
3 | NEDİM İHTİYAR | SULTANİYE-04.01.1974 | LİSANS | ESNAF |
4 | MEHMET GEZGİN | GEYVE-22.01.1956 | ÖNLİSANS | EMEKLİ |
5 | ALİ ŞAFAK | ADAPAZARI-08.01.1967 | ÖNLİSANS | EMEKLİ |
6 | EROL AKALIN | SARIKAYA-01.01.1969 | ORTA | ESNAF |
7 | RIDVAN YAPAR | GEYVE-26.11.1950 | LİSANS | EMEKLİ |
8 | NİLÜFER BÜYÜKARSLAN | GÖZTEPE-İST-22.03.1980 | ÖNLİSANS | EV HANIMI |
9 | MESUT KESKİN | GEYVE-15.09.1981 | LİSE | ESNAF |
10 | ÇAĞDAŞ ÖZ | PAMUKOVA-14.08.1979 | LİSANS | ESNAF |
11 | HÜSEYİN BIYIKLI | GEYVE-20.02.1949 | ÖNLİSANS | EMEKLİ |
12 | AHMET AY | GEYVE-12.03.1972 | LİSE | ESNAF |
13 | MEHMET AKİF YILDIRIM | İZMİT-02.09.1984 | LİSE | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | TACETTİN EFE | GEYVE- 10.01.1962 | LİSE | ESNAF |
2 | MUSTAFA ÇELİK | ÇUKURKÖY- 09.01.1958 | ÖNLİSANS | EMEKLİ |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA.. İLÇESİ:SAPANCA
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | ÖZCAN ÖZEN | SAPANCA-11.11.1964 | LİSANS | ESNAF |
2 | İSA SEZER | ADAPAZARI-15.05.1978 | LİSANS | ÖĞRT. DERS.YÖN. |
3 | ZEKİ KOVAR | KURTKÖY-01.01.1967 | LİSE | EMLAKÇI |
4 | MÜMİN KAMİL PİR | SAPANCA-15.02.1978 | LİSE | ESNAF |
5 | GÜNNUR ÇELİK | SAPANCA-23.09.1968 | ORTAOKUL | ESNAF |
6 | İSA CEBECİ | SAPANCA -01.01.1973 | LİSE | ESNAF |
7 | OSMAN ŞÜKRÜ MEMİ | SAPANCA-25.05.1957 | EĞİTİM ENST. | EMEKLİ ÖĞRT. |
8 | CENGİZ EMİL | SAPANCA-23.03.1981 | LİSE | ESNAF |
9 | AYŞE KÖSEMEN | HACIMERCAN-01.04.1970 | ORTAOKUL | EV KADINI |
10 | HALİL TAYLAN | SAKARYA-29.09.1986 | LİSANS | ESNAF |
11 | RECEP KOLAŞALI | SAPANCA-01.01.1967 | ORTAOKUL | ESNAF |
12 | SEDAT BALKAYA | SAPANCA-08.09.1979 | ORTAOKUL | SERBES MESLEK |
13 | EMRE KİBAR | SAKARYA-04.09.1984 | LİSANS | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | OSMAN GÜR | SAPANCA-01.05.1969 | LİSE | ESNAF |
2 | ÖZCAN YAVUZ | DÜZCE-01.07.1965 | LİSANS | EMEKLİ |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: SERDİVAN
ASİL ÜYE
SIRA NO | ADI VE SOYADI | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | ADEM KÜMBET | ADAPAZARI 04.04.1967 | ÖNLİSANS | YÖNETİCİ |
2 | ZEYNEP ÖZ | DÜZCE 13.12.1968 | LİSANSÜSTÜ | DOKTOR |
3 | HALUK UĞUR DAĞISTANLI | ERZURUM 19.10.1958 | LİSANS | MÜTEAHHİT |
4 | HÜSEYİN BAYRAKTAR | ADAPAZARI 02.09.1966 | LİSE | ESNAF |
5 | SERHAT YAVUZ GİRTİ | SERDİVAN 30.09.1987 | LİSE | ESNAF |
6 | SELVET KARAOĞLU | SERDİVAN 12.05.1955 | İLKÖĞRETİM | BELEDİYE BŞK.YRD. |
7 | CEMİL KOCACIK | SAKARYA 05.02.1965 | LİSANS | S.M.MALİ MÜŞAVİR |
8 | İSMAİL AK | KARASU 01.01.1974 | İLKÖĞRETİM | ESNAF |
9 | SONER YILDIZ | SAKARYA 08.04.1981 | LİSANS | İŞ ADAMI |
10 | HÜSEYİN HALDIZOĞLU | ARSİN 18.10.1969 | İLKÖĞRETİM | MÜTEAHHİT |
11 | BURHAN TAN | SERDİVAN 28.12.1979 | LİSANS | İNŞAAT MÜHENDİSİ |
12 | AHMET ÇALIŞKAN | ADAPAZARI 14.8.1958 | İLKÖĞRETİM | İŞ ADAMI |
13 | SİBER BACI | SAKARYA 01.02.1979 | LİSE | EV HANIMI |
14 | MEHMET KOCABAY | ELEŞKİRT 15.03.1969 | İLKÖĞRETİM | ESNAF |
15 | MAHMUT YILMAZ | SAKARYA 07.02.1975 | LİSANS | MALİ MÜŞAVİR |
16 | NECMİ KARDEŞ | ADAPAZARI 01.04.1956 | İLKÖĞRETİM | EMEKLİ |
17 | KÖKSAL SALTIK | MALAZGİRT 20.11.1963 | İLKÖĞRETİM | MÜTEAHHİT |
18 | DURSUN CEYLAN | GİRESUN 14.10.1957 | LİSE | ESNAF |
19 | HASAN GÜZEL | AKYAZI 12.06.1970 | İLKÖĞRETİM | ESNAF |
20 | METİN KOCABEY | SAKARYA 13.06.1987 | LİSE | ESNAF |
21 | SABRİYE DURAK | ILGAZ 07.12.1983 | LİSE | İŞLETMECİ |
22 | NEBİ KESKİN | SAKARYA 21.02.1979 | LİSANS | EĞİTİMCİ |
23 | ERTAN TOKA | SAKARYA 28.07.1987 | LİSE | YÖNETİCİ |
24 | DOĞAN KONUKLAR | ADAPAZARI 03.09.1980 | LİSANS | MALİ MÜŞAVİR |
25 | ADEM KIYAK | SAKARYA 25.09.1982 | LİSE | OTO GALERİ |
26 | AYŞEN ÖZREN | ADAPAZARI 05.11.1959 | LİSE | EMEKLİ |
27 | HAYATİ ÇARBOĞA | TUTAK 10.03.1977 | LİSE | ESNAF |
28 | ORHAN BİRGEN | SERDİVAN 12.09.1968 | LİSE | İŞÇİ |
KONTENJAN
SIRA NO | ADI VE SOYADI | DOĞUM YERİ – TARİHİ | ÖĞRENİM DURUMU | MESLEĞİ |
1 | RIDVAN ELTURAN | SAKARYA 24.04.1980 | LİSANS | DEKORASYON |
2 | TAHSİN ÇUHADAR | TRABZON 18.10.1964 | LİSE | İŞ ADAMI |
3 | YUSUF KARACA | ADAPAZARI 13.02.1968 | İLKÖĞRETİM | ESNAF |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA. İLÇESİ: SÖĞÜTLÜ.
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri . Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | MECİT KÖK | ADAPAZARI 17.01.1968 | LİSANS | KİMYA MÜH. |
2 | CENGİZ EREZ | ADAPAZARI 10.03.1965 | LİSE | ESNAF |
3 | SELİM DUMAN | SÖĞÜTLÜ 03.03.1967 | ORTA | ESNAF |
4 | EŞREF ÜNEL | ADAPAZARI 05.12.1972 | İLK | ESNAF |
5 | ESRA METE | ADAPAZARI 31.05.1985 | LİSANS | ÇALIŞMIYOR |
6 | AHMET PASLI | SAKARYA 29.01.1978 | İLK | ESNAF |
7 | ZEKERİYA GÖKKAYA | YENİKÖY 01.12.1966 | ORTA | İŞÇİ |
8 | EMRE KARAZ | SAKARYA 26.05.1988 | LİSE | İŞÇİ |
9 | ERDAL ERGÜN | ADAPAZARI 06.05.1969 | ORTA | ÇİFTÇİ |
10 | AHMET OZAN | SAKARYA 01.02.1956 | İLK | EMEKLİ |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri . Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | FERDA ÖZTEN | SÖĞÜTLÜ 10.01.1958 | ORTA | EMEKLİ |
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: TARAKLI
ASIL ÜYE
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | HAKKI DEĞİRMENCİ | HACIYAKUP-01.01.1964 | İLKOKUL | ESNAF |
2 | ALAADDİN KOÇ | GEYVE-15.08.1975 | ÜNİVERSİTE | TURİZİMCİ |
3 | MUSTAFA ÇELİKPENÇE | AKÇAPINAR-03.05.1951 | İLOKUL | ÇİFTCİ |
4 | MUSTAFA ÖZEN | GEYVE -15.01.1983 | LİSE | TİCARET |
5 | ADNAN KESKİN | KEMALLER-01.12.1962 | İLKOKUL | TİCARET |
6 | CANAN ÇAKMAK | TARAKLI-25.09.1967 | ORTAOKUL | ESNAF |
7 | NAİM DOĞDU | GEYVE -10.01.1974 | ORTAOKUL | ESNAF |
8 | SADETTİN İBRİŞ | GEYVE-22.11.1980 | ORTAOKUL | ESNAF |
KONTENJAN
Sıra No | Adı ve Soyadı | Doğum Yeri – Tarihi | Öğrenim Durumu | Mesleği |
1 | FAHRİ KOLSUZ | GEYVE-01.05.1968 | ORTAOKUL | TİCARET |
Alifuatpaşa dan irfan yıldız bey 2nci sıradan istifasını verdi alifuatpaşa nın bir adamı 1nci sıra olması ve alifuatpaşanın ilçelik yalanını azda olsa iğleştirmesi olabilirdi .. diye düşünüyorum zeki bey in bu yaklaşımı alifuatpaşa lılar için yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum her zaman alifuatpaşa yı geri planda bırakılması üzücü bir durum tarihi beldenin hiç bir anlamı kalmadığını görüyorum
Geyvenin meclis adayları listesine baktığımızda sadece 2 tane adayın üniversite seviyesinde oldugunu görüyoruz.Bu listede geyvenin ne kadar kalkınmaya önem verdiğini orjinal şehirleşme projelrinin üretileceğini yada yakın bir zamanda ,diğer dönemlerde olduğu gibi şehircilik adına çağ atlayacağını gösteriyor.Amcım diğer adayları kücümsemek degildir.Ama belli bir kültüre(Siyasi parti kültürü dışında) sahip olmayan insanların çevresine veya yaşadıkları çevreye ne kadar katkı sağlaycakları insanı düşünmeye sevk ediyor…(Bir dönem daha boşa geçecek geyvede bu net olarak görünüyor:( )
Ben akpartliyim koyu bir murat kaya destekçisiyim ama size katılmadan edemiyeceğim bu liste geyveli seçmen için hayal kırıklığı.