Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Şubat 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

IRMAK’TAN ERDEMİR’E ZİYARET

Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Sakarya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir’i makamında ziyaret etti.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir, Sakarya’nın güneyinin tarımsal faaliyetler bakımından ilimizin gözdesi olduğunu, Geyve’de tarım’ın ilerlemesi ve kalkınması için müdürlüğümüz olarak çalışmalarımıza devam edeceklerini ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı konuklara teşekkür etti.

Sakarya ile bölgenin sebze ve meyve deposu olan Geyve’nin aynı zamanda Ziraat Mühendisi olan Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak,”Geyve tarım açısından geniş ve bir o kadarda verimli alana sahip. İlçemizin tarım’ı, yeni uygulanabilecek tarımsal politikalar konusunda il müdürümüz ile istişarelerde bulunduk, dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak’ın İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir’i ziyaretine, Ak Parti Geyve teşkilatı yönetim kurulu üyesi İbrahim Çelik’te katıldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1726 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle