İlginç olay! Alkollü şahıs cenaze aracını çaldı

İlginç olay! Alkollü şahıs cenaze aracını çaldı

Sakarya’da ilginç haberlere bir yenisi daha eklendi. Akyazı’da Büyükşehir Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracı göreve çıkmak üzere beklerken alkollü bir kişi tarafından çalındı. Cenaze aracı sanayide bulunurken, araç şoförü alkollü şahısa hitaben “Elbet bir gün zaten bineceksin bu kadar acele etmeseydin” dedi.

Alınan bilgiye göre olay sabah saatlerinde Akyazı’daki gasilhane binasının önünde meydana geldi. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı cenaze işlerinde araç şoförü olarak çalışan İ.B. sabah 08.30’da mesaiye geldikten kısa süre sonra göreve çıkacağı için 54 AB. 0.. plakalı cenaze nakil aracının kontak anahtarını dolaptan alarak aracın üstüne bıraktı.

GÖREVE ÇIKACAKKEN ARACI BULAMADI
İ.B. bu sırada başka bir cenazenin nakil işlemleriyle ilgilendikten sonra bir arkadaşıyla oturmaya başladı. Daha sonra görev için aranan İ.B., park yerine gittiği zaman aracın yerinde olmadığını gördü.

TAKİP SİSTEMİNDEN BULDULAR
GPS takip sisteminden araca bakan İ.B. ve diğer yetkililer, aracın Karacasu caddesinde olduğunu gördü. Haber verilmesi üzerine polis ekipleri cenaze nakil aracını sanayi sitesinde buldu.

“BU KADAR ACELE ETMESEYDİN”
Aracın, alkollü haldeki A.F. isimli bir şahıs tarafından çalındığı ortaya çıktı. A.F. polis tarafından gözaltına alınırken, cenaze aracı İ.B.’ye teslim edildi. İ.B. ise, alkollü haldeki A.F.’ye hitaben, “Elbet bir gün zaten bineceksin bu kadar acele etmeseydin” ifadelerini kullandı. (medyabar.com)

Yayınlama: 24.05.2022
949
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.