Sakarya Yerel Kültür Derneği’nden Ekrem Yüce’ye tam destek

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nden Ekrem Yüce’ye tam destek

Sakarya nüfusunun yüzde 54’ünü oluşturan yerleşik halkın temsilcisi Sakarya Yerel Kültür Derneği, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yerel seçimler öncesinde tam destek açıklamasında bulundu.

SYKD Başkanı İbrahim Şahin yaptığı açıklamada dernek yöneticileri, kurucu üyeleri ve Sakarya’nın her köşesinde yaşayan dernek mensubu üyelerle yaptıkları istişarelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin beş yıllık görevinde çok başarılı hizmetler yaptığını belirterek, 31 Mart 2024 seçimlerinde yeniden aday gösterilmesini beklediklerini ifade etti.

Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda geliştirdiği ve uyguladığı projelerle Başkan Ekrem Yüce’nin başarılı bir yönetim sergilediğini ve Sakarya halkı tarafından da çok sevildiğini vurgulayan Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin, SYKD mensubu tüm üyelerinin yeni dönemde Ekrem Yüce’yi başkan adayı olarak görmek istediklerini kaydetti.

SYKD Başkanı İbrahim Şahin açıklamasında; “Şehrimizi ulaşımdan tarıma, spordan eğitime, sağlıktan turizme kadar birçok alanda marka şehir yapan, halkımızın sosyal yaşamına önemli hizmetlerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’yi çalışmalarında çok başarılı görüyoruz. İkinci dönemde yeniden belediye başkanı olmasını istiyoruz. Dernek üyesi tüm insanlarımızın ortak kanaati budur. Sayın Başkanımızın yapacağı her çalışmada yanında olduğumuzu Sakarya kamuoyunun bilgisine sunarız.” dedi.

2019 seçimlerinde de Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye açık destek verdiklerini hatırlatan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin, Sakarya’yı hemşehrileri için yaşanabilir bir şehir yapmak için gece-gündüz çalıştığına şahitlik ettikleri Başkan Yüce’ye önümüzdeki dönemde de desteklerinin fazlasıyla devam ettiğini ve her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Yayınlama: 12.01.2024
374
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.