Geyvespor’da Kaleye ve Defansa Takviye..

Geyvespor’da Kaleye ve Defansa Takviye..

Geyvespor’da Kaleye ve Defansa Takviye..

Geyvespor yeni sezon öncesinde görüştüğü futbolcuları ile anlaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatöre çıkan Geyvespor transferi iyi değerlendirmeye çalışıyor. Takımda eksik olan bölgeleri genç ve yetenekli futbolcular  ile kapatmak isteyen Geyvespor kaleci Onur Ahmet Aksoy, Hasan Öksüz ve eski Geyvespor’lu Adem Bal’ı renklerine bağladı.

Geyvespor’da kale önümüzdeki sezon , Fenerbahçe, Beşiktaş,  Bucaspor , Sakaryaspor altyapılarında yetişen son olarak geçtiğimiz sezon Serdivanspor’un Şampiyon kadrosunda yer alan kaleci Onur Ahmet Aksoy’a emanet edilirken bir diğer transfer haberi de sol beke geldi.Futbola Sakarya Güneşsporda başlayan,Demirspor, Hendek Yeşiller, Sakaryaspor, Garajlartaçspor, Yıldırımspor ve en son Kışlaçayspor’da oynayan defansın başarılı sol beki Hasan Öksüz ile futbola Geyvespor’da başlayıp bir çok takımda top koşturan tecrübeli sol bek Adem Bal’da önümüzdeki sezonda Geyvespor’da mücadele edecek.

Geyvespor başkanı Erdinç TUNA; Takımımızın yeni sezon öncesi eksikliklerini iyi tesbit ettiklerini ifade ederek, bütçemizin doğrultusunda Geyvespor için mücadele edecek futbolcu arkadaşlarımızla  görüşüyoruz. Bu bağlamda ihtiyacımız olan Kaleci ve sol bek mevkilerine futbolcu alarak kadromuzu daha da güçlendirdik.Bu sezon Geyveli spor severlere iyi ve kaliteli maçlar seyrettirmek istiyoruz.Önümüzdeki süreçte eksiklerimiz için çalışmalarımız devam edecek, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Yayınlama: 18.07.2018
Düzenleme: 25.07.2018 11:25
786
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.