Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2012 | Geyve, Gündem, Spor

Geyvespor Futbol okulu kayıtları başladı.

Futbolun olmazsa olmazı olan alt yapının Geyvespor adına atılan ilk adımlarından olan Futbol okulunda kayıtlar başladı.

Geyve Gençliğinin ve Geyve Sporun geleceğini yeniden kurgulanmasındaki ilk adım olan Geyve Spor Futbol Okulu kayıtları 19.11.2012 Pazartesi günü  Yılmaz Pastanesi üzerinde bulunan Geyve Spor Futbol Okulları Kayıt Bürosunda başladı.

İlk günden itibaren yoğun bir katılımın gözlendiği Geyvespor futbol okulu için antrenmanlar Antrönör Fikret AVCI yönetiminde Saygın Halı Saha Tesislerinde Her Hafta Cumartesi – Pazar günleri  yapılacak.

Geyvespor Futbol Okulu sorumlusu Fikret Avcı; Geçmişte olması gereken ancak bir türlü gerçekleştirilemeyen Geyvespor  futbol okulunu yeni yönetiminde desteği ile başlatmış bulunuyoruz. Doğum tarihi 1998-2003 arası olan futbol meraklısı minik ve gençlerimizi Geyvespor futbol okuluna bekliyoruz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1482 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyvespor’da Futbol Okulu Heyecanı için 1 yorum

  1. Adnan DİNÇER dedi ki:

    Gençliğin yetişmesinde” sağlam kafa sağlam ve sağlıklı vucutta bulunur “prensibi ile tüm emegi geçen kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.Spor bir milletin her zaman zinde kalmasını sağlayan çelik gibi bir yüreğin oluşmasında ilk adımdır.SPOR, KARAR VERME,DÜŞÜNME MELEKELERİNİ HAREKETLENDİRME,ZAMANLA YARIŞMA VE ZAMANI İYİ KULLANMA GİBİ KAREKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKARIR.Sporcu aynı zamanda ahlak timsalidir.Edep,haya ve ud melekeleride gelişmiştir.Fikret avcıyı kutluyorum.Bu tüm okullarda ki beden eğitim öğretmenlerini de harekete geçirir ve kabiliyetli öğrencileri yönlendirir.Her konuda kaymakam beyin katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum.Gereken yardımı yapacağına inancım sonsuz.Geyve spor alt yapıdan yetiştirdiği sporcularla Türkiye ve dünyaya sporcular yetiştirip gönderir.Tüm emeği geçen kişilerin çalışmalarında başarılar dilerim.Yeni büroları da hayırlı olsun.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle