Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ocak 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor

Geyve sporcusuna bir kez daha sahip çıktı…

129-30 Ocak tarihlerinde Minikler Türkiye karate şampiyonası, 31 Ocak 01.02 Şubat tarihlerinde Yıldızlar Türkiye karate şampiyonası Balıkesir Burhaniye’de yapılacak.

Yıldızlar Türkiye şampiyonasında yıldızlar milli takımı da belirlenecek. Türkiye şampiyonasına Geyve karate ilçe takımı ve Alifuatpaşa belde takımı katılacak. İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve Belediye başkanı Murat Kaya, Alifuatpaşa belediye başkanını Şüayip Erkan Çalık bir kez daha  sporcuların sahip çıkarak örnek davranışlarını devam ettirdiler.

Kafileye maddi destek veren Kaymakam ve belediye başkanları sporcu ve aileleri tarafından takdir ile karşılandılar. Antrenörler Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “ilçemizde çoğu zaman spor branşımıza güzel destekler alıyoruz. Minik ve yıldızlar bizim göz ağrımız. 33 sporcu ile katıldığımız bu şampiyonalar bize maddi olarak çok yük olacaktı. Hatta sporcularımızın bazılarını bu şampiyonalara getiremeyecektik. Kaymakamımız İdris Akbıyık, Belediye başkanları Murat Kaya ve Şüayip Erkan Çalık kafilemizin masraflarının çoğunluğunu karşılayarak bizlere güzel destek oldular. Şu anda gelecek vaat eden tecrübe kazanacak sporcularımız dahil olmak üzere ekibimizin tamamını bu şampiyonalara getireceğiz. İnşallah bizlerde alacağımız madalyalar ile teşekkür etme olanağı buluruz. dediler.

2

2474 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve sporcusuna bir kez daha sahip çıktı… için 1 yorum

  1. Memduh Sakarya dedi ki:

    Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanlarımıza ne kadar teşekkür etsekte az, inşallah bu desteğe layık olduğumuzu gösteren derecelerle döneriz; ki ilk gün 4 sporcu da iki derece yaptık. İnşallah devamı gelir de gururumuz katlanarak devam eder… Sporun desteklendiği sürece başarılarla katlanacağına inancımız tam Allah’ın izniyle…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle