Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve

Dsi Müdürü Cebeci, Alifuatpaşa’ya müjdeyi verdi‏.

alifuatpaşa kıncı dersi üzerindeki köprü ve ıslah porjesi (2)DSİ Müd. Abdurrahman Cebeci ,Alifuatpaşa’lılara müjdeyi vererek Kıncı Deresi ıslah ihalesiin tamamlandığını belirtti..

Alifuatpaşa belediye başkanı Ş.Erkan Çalık  ile birlikte DSİ Müdürü Abdurrahman Cebeci  ve Mühendisler Eyüp Coşkun ,Önal Kobaş  beldede inşaatı tamamlanmak üzere olan yeni köprü inşaatı üzerinde incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemeler sonunda Başkan Çalık, Dsi yetkilileri ile bir araya geldiklerini, öncelikli olarak uzun zamandır uğraş verdiğimiz belediye olarak olması için çaba sarf ettiğimiz dere ıslahı ihalesinin tamamlandığı ve kısmetse en kısa zamanda çalışmalara başlanacağının müjdesini Dsi müdürümüzden almış bulunmaktayız.Ayrıca  kıncı deresi üzerinde bulunan yeni köprü inşaatımızda çok kısa zamanda tamamlanacak,şimdiden iki büyük hizmetin halkımıza hayırlı olmasını temenni  ediyorum, Dedi. 

2708 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

DSİ Müdürü Cebeci Alifuatpaşa’ya müjdeyi verdi‏. için 1 yorum

  1. mustafa akın dedi ki:

    Alifuatpaşaya hayırlı olsun dileğiyle Akın kırtasiye http://www.akintoner.com

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle