Bekir Özata MHP’den Belediye Başkan adaylığı başvurusunu yaptı

Bekir Özata MHP’den Belediye Başkan adaylığı başvurusunu yaptı

Bekir Özata MHP’den Belediye Başkan adaylığı başvurusunu yaptı.

Bekir Özata 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde MHP’den Geyve Belediye Başkan Aday Adaylığı Müracaat formunu MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a teslim etti.

Daha Sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Özata, Yaptığı açıklamada Geyve’ye hizmet etmek için çıkmış olduğum bu yolda bütün aday adaylarına başarılar diliyorum dedi.

Allah rızası için çıkmış olduğumuz hizmet yolunda rabbim hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip etsin. Tüm hemşehrilerimize selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

BEKİR ÖZATA KİMDİR?

1973 yılında Geyve’de doğdu.
1995 yılında Ülkücü Hareket ile tanışan Özata, 1996-2009 yılları arasında aralıksız Geyve Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüttü.
1992-2005 yılları arasında Geyve çarşısında esnaflık yaptı.
1995-2009 Geyve Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, 2009-2019 Ulaşım Hizmetleri ve 2019-2023 yılları arasında Halkla İlişkiler bölümlerinde görev alan Bekir Özata evli ve 3 kız çocuğu babası.

Yayınlama: 16.11.2023
721
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Geyve Sevdalısı dedi ki:

    Geyvemiz için hayırlı olsun. Geyve hakettiği, adaletli, insan ve parti ayırmayan bir başkana sahip olacak inşallah. Yolu açık olsun.

  2. Geyveli dedi ki:

    Geyve için en doğru aday. Kendisi doğru karakteriyle öne çıkmış bir insan. Hakkında hayırlısı olsun.

  3. hasan can dedi ki:

    hayırlı olsun Bekir bey. ittifak akpli bir aday çıkarırsa ne olacak acaba? başarılar diliyorum. farklı adaylar olursa kazanma oranı zayıflar.