Başkan Yüce’den yeni başkan Atalay’a jet hızında tebrik!

Başkan Yüce’den yeni başkan Atalay’a jet hızında tebrik!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Geyve Belediye Başkanlığı’na seçilen yeni başkan Metin Atalay’ı tebrik etti.

AK Parti’de milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Murat Kaya’dan boşalan başkanlık koltuğuna geçecek isim Geyve Belediye Meclisi’nde seçildi. Mecliste yapılan oylamada Cumhur İttifakı’nın adayı olan Metin Atalay 11 oy alarak, Geyve Belediye Başkanlığı’na seçildi. Atalay’ın rakibi olan Millet İttifakı’nın adayı CHP Geyve İlçe Başkanı ve Geyve Belediye Meclis Üyesi Gürkan Kar ise 4 oy aldı.

BAŞKAN YÜCE’DEN TEBRİK

Sonuçların ardından başkanlığa seçilen Atalay tebrikleri kabul etti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de yeni başkanın belli olmasının ardından Geyve’ye geldi. Başkan Yüce, kendisini karşılayan yeni Başkan Atalay ile görüşüp, tebriklerini iletti.

PAZARI GEZDİLER

Başkan Yüce saha sonra Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, AK Parti il yöneticileri ve AK Parti milletvekili aday adayı Murat Kaya ile Geyve’de perşembe günleri kurulan halk pazarını gezdi.

Yayınlama: 23.03.2023
2.057
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.