Geyve’de ulaşım ve konforu sağlamak için çalışmalar devam ediyor

Geyve’de ulaşım ve konforu sağlamak için çalışmalar devam ediyor

Geyve’de V kanal imalatı 4 farklı kırsal mahallede tamamlandı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından, İlimbey, Ahibaba, Güney ve Saraçlı’da 6 bin 500 metre uzunluğundaki V kanal imalatıyla yol kenarında biriken ve ulaşımı zorlaştıran sular tahliye edilecek, yolların deforme olması önlenecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin merkezinden kırsalına kadar ulaşımda konfor ve güveni sağlamak için yaptığı çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Fen İşleri Dairesi sorumluluğunda, Geyve’nin İlimbey, Ahibaba, Güney ve Saraçlı mevkilerinde toplam 6 bin 500 metre uzunluğunda V Kanal imalatı gerçekleştirildi. Güneşli havayı fırsat bilen ekipler, Geyve’nin Kulfallar mahallesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Güvenli ve konforlu ulaşım için V Kanal
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ulaşım güvenliğini artırıp, yol kalitesinin uzun süre korunması için çalışmaların devam edeceği belirtilerek, “Şehir merkezinde olduğu gibi kırsalda da vatandaşlarımızın konforlu bir sürüş deneyimi yaşaması için V Kanal imalatlarımızı hızlandırdık. V kanallar sayesinde yağmur suyu tahliyesi sağlanacak ve yollarda su birikmeyecek. Bu vesileyle asfalt zarar görmeden daha uzun ömürlü kullanılabilecek. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda birinci önceliğimiz hemşerilerimizin güvenliğidir. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” denildi.

Yayınlama: 17.01.2024
Düzenleme: 22.01.2024 09:04
789
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.