Ana Okulu Öğrencilerinin Hayvanat Bahçesi Keyfi..

Ana Okulu Öğrencilerinin Hayvanat Bahçesi Keyfi..

MİNİKLERİN HAYVANAT BAHÇESİ KEYFİ

alifuatpaşa-necip fazıl kısakürek-cemal gürsel-ana-okulu-öğrencilerinin-darıca-haynat-bahçesi-harikalar-diyarı-gezisi- (17)Geyve ilçesi Alifuatpaşa Necip Fazıl Kısakürek ile Cemal Gürsel   ana okulu öğretmen ve öğrencileri Darıca hayvanat bahçesi ile harikalar diyarına gezi düzenledi.

Cemal Gürsel Ana okulu öğretmeni Aslıhan Koçak , Necip Fazıl Kısakürek Ana okulu öğretmeni Ceylan Çelik ile birlikte öğrenci velilerini temsilen Can Sen ‘in katıldığı gezide miniklerin keyifli anları gözlerden kaçmadı.

Yapılan bu sosyal faaliyetler içerisinde yer alan gezi programları çerçevesinde Darıca Hayvanat Bahçesi ziyaret edildi. Hayvan ve doğa sevgisini çocuklara aşılamak amacı ile gerçekleştirilen geziler sırasında bazı çocuklar ilk defa doğada nadir görülen hayvanları görmenin sevincini ve şaşkınlığını yaşadılar ve etkinlikte Darıca Hayvanat Bahçesi’ni baştan sona gezerek, günün keyfini çıkardılar.

Bazı çocuklar hayatlarında ilk kez gördükleri hayvanlara yaklaşmanın heyecanını yaşadı. Minik yürekler ve velileri bu programdan dolayı Okul Yönetimi ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Yayınlama: 25.05.2014
Düzenleme: 27.05.2014 17:08
1.221
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. CAN ŞEN dedi ki:

    Başta Geyve medya , Araçları tasis eden belediye başkanımız . piknik ve hayvanat bahcesi gezi düzenleyen ve emeği gecen herkeze sonsuz tşk ederim