Akşener ve Yavaş Sakaryalılar ile buluştu

Akşener ve Yavaş Sakaryalılar ile buluştu

iYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Demokrasi Meydanı’nda Sakaryalılar ile buluştu.

iYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 14 Mayıs seçimleri için Sakarya’da vatandaşlar ile bir araya geldi.

Demokrasi Meydanı’nı dolduran Sakaryalı vatandaşlar tarafından İYİ Parti lideri Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş büyük bir coşkuyla karşılandı.

Alana Mehter Takımı eşliğinde hücum marşı ile giriş yapan Meral Akşener ve Mansur Yavaş okunan İstiklal Marşı’nın ardından konuşmalarını yapmak üzere sahneye çıktı.

MİTİNGE 7 BİN KİŞİ KATILDI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı MAnsur Yavaş’ın Demokrasi Meydanı’nda gerçeklşetirdiği mitinge emniyetten alınan bilgilere göre 7 bin kişi katıldı

AKŞENER’DEN TANK PALET, SU ZAMMI VE SIĞINMACI ÇIKIŞI

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Sakarya mitinginde yaptığı konuşmada iktidara yüklenirken Tank Palet Fabrikası üzerinden de eleştirilerde bulundu. Akşener, “Tank Palet Fabrikası’na çöktünüz. Allah bize acısın. Sakarya’da suya zam yapıldı, Ankara’da indirim yapıldı. AK Parti Belediyesi zam yaptı. Harama el uzatmadığınız zaman bu ülkenin kaynakları yeterde artar. En fazla sığınmacı barındıran iller arasında 12’nci sırada Sakarya var. 14 Mayıs sonrasında İnşallah iki sene içerisinde memeleketlerine yollayacağım” dedi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise Sakarya’dan iktidarı eleştirirken, Sakaryalılardan 14 Mayıs için oy istedi.

Yayınlama: 08.05.2023
Düzenleme: 08.05.2023 08:23
692
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.