Ak Parti İlçe Başkanı Irmak: “Hizmetlerimiz Hız Kesmeyecek”

Ak Parti İlçe Başkanı Irmak: “Hizmetlerimiz Hız Kesmeyecek”

Ak Parti İlçe Başkanı Irmak: “Hizmetlerimiz Hız Kesmeyecek”…

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Ak Parti 5. Olağan Kongre sürecinin başladığını söyledi.

muhittin ırmak-basin-aciklamasi-kongre-süreci-hakkinda- (2)Geyve AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, ” 5. Olağan Kongre Süreci ” ile ilgili olarak İlçe Parti Toplantı Salonunda bir basın toplantısı düzenledi.

Irmak, yaptığı açıklamalarında özetle şunları söyledi:

” AK Parti siyasi hayata başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize taahhüt ettiği ve bugün YENİ TÜRKİYE diye tanımladığımız demokratikleşme, refah toplumu, kalkınmada öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını siyasi yolculuğunun ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirmektedir.

AK parti Ülkemizin siyasi tarihine YÜKSELİŞ DÖNEMİ olarak kaydedilecek bu süreçte gayretli ve inançlı çalışmalarla bir çok yapılamaz denilen icraatı gerçekleştirdi.

Kongrelerimiz, Türkiye’mizin büyük hedeflere ulaşmasının kaynağıdır. Kongrelerimiz, çözüm süreci irademizin kaynağıdır. Kongrelerimiz, tüm vesayet kalıntılarının, paralel yapının, milletimize musallat olan tüm musibetlerin tasfiye edilmesinin kaynağıdır.

Kongrelerimiz, 2015 seçimlerine hazırlandığımız bu dönemde aziz milletimizden yeniden güç alacak partimizin  ve teşkilatlarımızın tazelenme, yenilenme, kuvvet kazanma 2023-2053-2071 hedeflerine ulaşma iradesinin kaynağıdır.

Gerçekleştirilecek olan 5. Olağan Kongre takvimi, 15 Eylül 2014 tarihinde başlamıştır. 22 Şubat 2015 tarihinde İl Kongrelerinin sonuçlanması ile Büyük Kongreden önceki süreç tamamlanmış olacaktır. 1 Kasım – 11 Aralık 2014 tarihleri arasında ilçe kongreleri gerçekleştirilecektir.

Bu kutlu yürüyüşte, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde tüm teşkilatlarımızla yekvücut muhittin ırmak-basin-aciklamasi-kongre-süreci-hakkinda- (1)olarak büyük hedeflere ulaşacağız.

5.Olağan Kongre çalışmalarımızın partimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, basın açıklaması sonunda çeşitli konularda yöneltilen sorulara şu cevapları verdi:

“Karaçay Köprüsünün yenilenmesi çalışmaları doğrultusunda, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Şb. Mdr. gerekli ihaleyi hazırlayarak ihaleyi gerçekleştirecek.

Ayaklarının zarar görmesi nedeni ile kullanılamadan çökme gösteren Doğantepe Köprüsü ile ilgili olarak Büyükşehir Ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. umarım en kısa zamanda sonuca ulaşılır.

Yaşadığımız ve çok üzüldüğümüz son sel ile ilgili olarak sıkıntılarımız kalmadı. Yaralarımızı sardık. Benim kişisel görüşüm; daha önceleri ilçemizin yaşadığı sel afetlerinden ders alınmamış. Hiç hazırlıklı değilmişiz. DSİ Karaçay yatağı ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Zaviyede oluşturacağımız Kent Müzemizin Projesi,  Anıtlar Yüksek Kurulunda onayda. Çıkışta hızlı bir biçimde hareket edilecek.

Kanalizasyon Projesinin tamamlanmasına 4,5 ay var. Yüzde 75 i tamamlanan Projenin süresi 10 aydır. Hava şartlarına bağlı olarak aksaklıklar oluyor. Projenin zamanında biteceğine inanıyorum.

Geyveli hemşerilerimiz şunu iyi bilsinler: Hizmetlerimiz Hız Kesmeyecek.”

 

Namık Cihan/Geyvemedya.com

Yayınlama: 14.10.2014
Düzenleme: 18.10.2014 23:07
709
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. geyveli dedi ki:

    Sayın ırmak,ilk önce esnafa, eşine dostuna selam vermeyi öğrenmeli,Ak Parti ilçe başkanı ??? sel zararları sarılmış diyorsunuz da? Naptınız sorması ayıp sayın başkanım?Ak parti ilçe başkanlığı geçer eşin,dostun,esnafın kalır.

  2. ertugrul dedi ki:

    Evet sayın başkanım. Çamur deryasına dönmüş yollardan da bunu anlayabiliyoruz