Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı’ndan açıklama

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı’ndan açıklama

Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın istifaya çağrılmasının ardından İlçe Başkanı Abdullah Özdemir “popüler olma gayretindeki zevat” diye cevap verdi..

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir 31 Mart Yerel Seçimlerinin sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada “Milletimiz uyarısını ve takdirini sandık aracılığı ile yaptı. Dik duracağız dikleşmeyeceğiz. 31 Mart bizim için bir bitiş değil bir dönüm noktasıdır. Bize düşen milletimizin verdiği kararda eksiklerimizi, varsa yanlışlarımızı kendi organlarımızda değerlendirip yol haritamızı oluşturmaktır. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın neferleri olarak son nefesimize kadar bu kutlu davanın güçlü olması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Başkan Özdemir seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını dileyerek “Seçimlerin galibi milli iradedir. Demokrasidir. Seçimin hemen ardından mal bulmuş mağribi sevinen, iki kare fotoğraf verip oradan oraya savrulan bir zevatın istifamızı istemesiyle ilgili bir iki kelam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. İki yıl teşkilatımızda yönetim kurulu üyesiyken toplantılara gelmeyen, ülkemiz ve şehrimiz için hayati önem taşıyan 14 ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde ortalıkta olmayanların süreçte konuşması, popüler olma gayretinden başka bir şey değildir”
Başkan Özdemir “Aday adaylığı süreciyle ilgili beyanı hezeyan olan zevatın söylemleri bizim nezdimizde yok hükmündedir. Beyanı sadece kendisini bağlar. Bizler liderimizin verdiği karara sonuna karar uymayı şiar edinmiş, davanın neferleriyiz. Aday adaylığı sürecinin sonrasında savrulduğu yerden seslenen zevatın söylemleriyle hareket etmemiz mümkün değil. Bizler inandığı dava uğruna gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Liderine, davasına inanmış insanların davranışını sorgulamak veya onlara dil uzatmak, kişisel hırs ve çıkarlarının peşinde koşanların anlayacağı bir durum değildir” dedi
İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “Seçimlerin kazananı milli irade, kazananı demokrasidir. Seçim sonuçları ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirsin” dedi

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı’ndan açıklama

Yayınlama: 03.04.2024
Düzenleme: 07.04.2024 23:38
4.716
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 22 Yorum
 1. Encümeniniz dedi ki:

  Gece gündüz belediyeyi sümürerek çalıştınız. Sayın cuhurbaşkanını böylemi temsil ettin sen ! Abdullah Özdemir sen hala pas pas olmaya devam et… amacınız herkese güç bizde imajı vermekti ama milli irade size yerini belli etti. Ak partilileri siz küstürdünüz ! Sokağa çıkacak yüzü olmaz insanın ama insanın. Sen anca amorok kasasında gez sana iyi esmiş rüzgar batırdınız Geyve Ak partiyi. İstifa et ve defol !

  1. Turgay Akın dedi ki:

   SAYGISIZ, LİYAKATSIZ,TECRÜBESİZ,
   BAŞARISIZ BİR TEŞKİLAT BAŞKANI İLE GEYVEDE AK PARTİNİN SEÇİM KAYBETMESİ GAYET NORMAL SONUÇTUR.Derhal Tahsin Dişli kardeşime Teşkilatın anahtarlarını teslim edin, ve istifa edin.. Size ancak bu yakışır..

   1. Ülkücü baba dedi ki:

    Komutanım ağzına sağlık teşekkür ediyorum

 2. Kanalize dedi ki:

  Popüler olma gayreti olsa adam parayı basar takipçi kasardı hani siz metine yaptınız ya 😁milli iradeye güveniyorsanız belediyeyi niye basıyorsunuz g. Kaplumbağalar.

 3. Geyveden biri dedi ki:

  Adayınızken sorun yok, şimdi dava arkadaşınız hakkında böyle kelamlar ediyorsunuz öyle mi
  Laz manav kayırırken sıkıntı yok şimdi seçimi kaybedince sözünüzde duramayacağınızı anlayıp dava arkadaşınıza ‘Zat’ diyetek mi işin içinden kıvrılıyorsunuz yazık sizin dava arkadaşlığınıza!!!

  1. Bb dedi ki:

   Hani baştan beride bir pozitif ayrımcılık olacak AKP’li belediyeye dednz ya sahi kaldı mı Sakarya’da güzel ilçeniz😁sizi bitiren haberdeki kibiriniz oldu..seçim gecesi bir tek reise üzüldüm..yapılaşma okdr kötü hal aldı ki yalnz mücadele ediyor..ssizlerr koltuk sevdasiyla hizmeti unuttunz…rabbimin sizlere bir cevabı oldu bu …umarm bu yorumları okuyup halk yöresel mekan dışında ne istiyor anlarsınız..

 4. Taraklılı dedi ki:

  Tahsin Dişli size ne yapmış da böyle konuşursunuz Allah aşkına adam davasının adamı amcası ile örnek olmuş bir insan
  Amcası bu partiye gönül vermiş ak partinin kurucu üyesidir
  Geyve teşkilatına yakışmayan bir tablo birde fotoğraf çekilmişler yüzlerde gülümseme Reisimiz elbet bunun faturasını çıkartır..

 5. Alifuatpaşalı dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ ın da dediği gibi sanmasınlar yıkıldık BİR BAŞKA BAHAR İÇİN YAPRAK DÖKTÜK
  Bu yapraklarda siz oluyorsunuz..
  Davasının adamını satan zatlar sizsiniz aslında

 6. İsimsiz dedi ki:

  İlçe başkanı, seçimdeki beceriksizliğini bir kenara bırakıp, beceriksizliklerini yüzlerine vuran kişiye kibirli bir şekilde üstten konuşmuş. Seçimin aday adaylığı sürecinden başlayıp bitene kadar her konuda beceriksizdiniz.
  Kendisini aday olarak görmek istediğiniz kişi dışında kimsenin yüzüne bakmadınız. Yüzüne bakmadığınız, hakaretler ettiğiniz, beceriksiz dediğiniz aday adaylarından biri karşınıza çıkıp sizi yerle bir etti ve siz hala diğer aday adayının söylemlerini yok sayıyorsunuz.
  Belirli kişiler toplanmışsınız oraya ve kendinizin dışında kimseyi görmüyor, halkın sesini işitmiyor ve kimseyi yanınıza yaklaştırmıyorsunuz.
  Millet sizden bıktı artık, bunu bu seçimde halk size gösterdi. Ama kabullenmiyorsunuz. Tepki hükümete değil sizedir, bunu kabullenmenizi ve çağrıya kulak vermenizi temenni ediyoruz.
  Bu toplu istifa çağrısı sadece 1 kişinin değil, emin olun halkın çoğunluğunun isteğidir.
  Anahtarı paspasın altına koysanız iyi olur.

 7. YusuFB dedi ki:

  Ya arkadaş bir kere onurlu olun,kaybettin istifa etmen gerekmezmi illa birileri seni görevden mi almalı
  Seçimi kaybeden tüm teşkilatlar istifa etmeli

 8. Misafir dedi ki:

  Zevat, toplumda ileri gelen, saygıdeğer kişilere denir. Bahsi geçen kişinin önemli ve saygın birisi olduğu bu itibarla kesinleştiğinden talebinin uygun olduğu ortaya çıkmaktadır.

 9. F.Okur dedi ki:

  ZEvat kelimesini kullanarak karekter ve kişilik yoksunu olduğunuzu sizde olmayanı başkasında görme hezeyanından kullandığınızı düşünüyorum. SİZE YAKIŞAN SIFAT İSE. MÜFSİT .

 10. Bb dedi ki:

  Hala diğer görüşleri yok sayma..bu nasıl bir yapılaşma ya Geyve için söylüyorum..reisin sizin kibirinizden haberi yok…bu zamana kdr reis için sabrettik sizlere..şöyle bakıyorum istanbulda akp nin adayları halkla iç içe samimiydi..başkanlık dönemlerinde hep sahadalar..sadce seçim zamanı degl
  .ne yazık ki biz o samimiyeti Geyve de göremedik..ama çok şükür işler değişti halktan biri bizimle artik

 11. F.Okur dedi ki:

  SİZE YAKIŞAN SIFAT İSE.
  MÜFSİT

 12. İsmi lazım degıl dedi ki:

  Bu kafayla devam edın 2-3 dönem daha ak partı alamaz geyveyı mıllete kıbırlı davrandınız üsten baktınız ve sonuç ortada bence ıstıfa edın oylarımız hak edene gıtsın en azından

 13. Geyveli dedi ki:

  Seçim arifesinde kahvelerde dolaşırken insanların yüzüne bakmadan tokalaşan başkan Özdemir kaybettirdiniz istifa et .İshak,selami,meral ve SEN.Her yeri talan etmeniz yetmedi kaldırımları bile işgal ettiniz.

 14. Vatandaş dedi ki:

  Seçimi kaybettiren fotoğraf halkın verdiği dersi almayanlar birde utanmadan fotoğraf vermiş

 15. Ferdi Ozkaynak dedi ki:

  Şu fotoğraf herşeyi anlatıyor aslında. Seçimlerde bu duruş yoktu. Şimdi gerçeği yüzlerine vuran var canınız acıdı nasılsa toplanmışlar. Ak Parti’nin kalesinde seçim vermişler hala savunma derdindeler. Tamam onurluyuz dediniz inanıyoruz , onurlu insanlarımız dan istifa bekliyoruz. Kaybeden bununla yüzleşir. Milletin uyarısını dikkate alın. Siz aslında zevat dediğiniz adamında milletin derdine tercüman olduğunu görmüyorsunuz.

 16. Ülkücü baba dedi ki:

  Günlükçü işçiler gibi mağdurları oynamayı beceren işçi emeklilerinin başkanlık sevdasına kalan akp trolleri koltuk ve menfaatiniz için ilçenizdeki insanları yermek yerine partinizin üst yönetim zevatlarının hazırladığı bu mağlubiyetten ders çıkarın ne oluyor size kendinizi dev aynasında görmeyin yarın telafisi mümkün olmayan zeminlerin temelini atma zaaflığı acizliğinizdendir sizden asker olursa benden komutan olur bu söylemler argo sokak kabadayıları gibi lansman yaratmaya kalkmayın fetönün arka bahçesini çit çevirenler şimdi adamlık dersi vermesin çapınızı bilerek ddavranın bu işler sizi aşar beni aştığı gibi cesaret her yürekte barınmaz koltuk kabadayılığı makam değişince biter ayıp oluyor diyecem sizde onurlu duruşu görmek isterdim bence siz kendi mahkemenizi kurun kimseyi eleşrirmeyin o kadar kıymetli ülkede hezeyan yaratmaya değil çözüm üretmeye çalışın adam olmak kalibre ister vesselam

 17. GÖNÜLDEN RTE dedi ki:

  CUMHURBAŞKANIMIZA VE GÖSTERDİĞİ GELECEĞE DAİMA GÖNÜLDEN İNANMIŞ VE BAĞLANMIŞ BİRİ OLARAK YAZIYORUM.

  Geyve’miz küçük bir ilçe ve yıllardır küçük bir ilçe olarak varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Sebebi ise belediye başkanlarının ufkunun açık olmaması ve öngörülerinin yeterli olmamasıdır. Hatta ve hatta sanırım halkında konuştuğu gibi muhtemelen de vatandaştan yani milletten önce kendilerini düşünmeleri ve Ali menfaatlerini düşünmelerinden kaynaklanmaktadır.

  Üç dönem Sayın Murat Kaya Geyve de Belediye başkanlığı yapmıştır. Halka sağlık hizmetleri olarak evde sağlık bakımları ambulans hizmetleri ve cenaze dışında hiç bir hizmetleri yoktur. ilk dönem öncesinde Hendek ilçesi ve Ali İnci örnek gösterilerek tüm Geyvelileri toplayıp Hendek’e götürmüşlerdir. Gerekçeleri ise Biz başa gelirsek Geyve’mizi Hendek gibi yapacağız. Hendek kadar geliştireceğiz. Organize sanayi bölgeleri, Fakülteler, yürüyüş yolları, cam teraslar vs. Kayda değer tek bir sosyal belediyecilik adına sadece Seyir terası olmuştur. Allah razı olsun bin kat razı olsun. Vatandaşın misafirini ağırlayabileceği tek yer Seyir terasıdır. Millet terasla birlikte Nefes almaya başlamıştır..

  Bunun dışındaki herşey Fiyaskodur. Geyve yöresel ürünler merkezi yapıldı neymiş efendim çöplükten kadın istihdamına. Tebrikler imaj olarak güzel bir isim. Fakat içler acısı olan şey işlemiyor olması ve kendi kendine yetmemesi. Bir diğer üzücü olay ise tüm meclis üyelerinin devamlı orada konaklaması. Bir konu daha var oranın terminal olmaması. ilçemize Taraklı ve Göynük yolcu Otobüsleri uğramaktadır. Geyve meydanda duraklama yapmaktadır. Bu otobüs yolcuları anneler teyzeler amcalar Geyve meydanda durakladıklarında garibim Ziraat bankasının önündeki banketlere oturarak beklemektedir. her gördüğümde içim acır yazıktır günahtır. Ve Geyve koop otobüsleri Geyve den çıkıncaya kadar 30 dk geyve içinde dolaşmaktadır vatandaş buna mecbur mudur. Yöresel ürünler merkezine TERMİNAL ibaresini eklesek Taraklı ve Göynük yolcuları Yöresel Ürünler merkezine uğramış olsalar ve orada dinlenip konforlu ortamda vakit geçirseler hatta oradan alışveriş yapsalar yolcular hediyelik eşyalar alıp götürseler vs vs ve bu süreçte yöresel ürünler merkezi ile çay boyu kenarı ıslah çalışmaları ile yürüyüş yolları parkurlar mesire alanlarına çevrilse bunlar çok mu zordu alın size yeni yüz yeni çehre neredeydiniz. Parla tepesi Eşme ışıklarından Doğantepe ışıkları arasını Geyve merkeze doğru imara açılsaydı arsalar değerlenseydi veya kendi değerini bulsaydı. ilçemiz göç ve yatırım kazansaydı…

  Ama sizler Geyvemize bunları çok gördünüz. Teşkilat ile halk arasında her zaman bir mesafe vardı düğünde dernekte cemiyette halkın arasında değillerdi. Evet düğün düğün cemiyet cemiyet gezip kendi gruplarıyla oturup kalkıyorlardı. Ayrı masalara ayrı insanlarla oturup dert mesele dinlemediler…
  Sahi bunlar olmayacaktı da sizler neden Meclis üyeleri oldunuz. Sizin görevleriniz sadece imza atmak mı…

  Murat Kaya’ya hep zoraki oy atıldı Erdoğan’ın Hatırına. Onun eli güçlü olsun diye. ama siz teşkilatlar olarak halkı kendinizden uzaklaştırdınız. aranıza mesafe koydunuz ister istemez. belki bilinçli değildi fakat yaşam tarzınız bu hale getirdi… Kötüsünüz sizler kötü. Seçim yaklaşınca kahve kahve ev ev geziyordunuz. Öncesi neredeydiniz. Nerde Sizin toplum bilinciniz. Hadi seçim bitti Bari SELÇUK YILDIZ BU İŞE DİKKAT ETSİN. Ama nerde

  Dişliler ise bu Geyve ye ne hizmette bulundular. Çıksınlar tek tek açıklasınlar Şaban dişlinin 3 dönemi ne fayda getirmiş yazıklar olsun Siz Geyve ye hep kaybettirdiniz. Dişli ailesi Geyve de AKP ile Zenginleşti Kibir abidesi olarak dolaştılar. Geyve halkı bunu her defasında konuştu Dişlilerin geldiği konum herkesi rahatsız etti. Tutmuşlar birde TAHSİN DİŞLİ yi aday gösteriyorlar, daha ne kadar zarar vereceksiniz bu memlekete!!! Murat KAYA’yı Dişli ailesi yönetiyordu nasıl olsa Onlar Başkan yapmıştı sözde.. Murat Kaya yı çok ezdiniz. BELEDİYE SİZİNDİ DİŞLİ AİLESİ. HER İSTEDİĞİNİZ OLUYORDU. VE BUNUN GİBİ BİR KAÇ GRUP TA VARDI. KOÇLAR BALTALAR VS VS

  Tahsin dişli Aday gösterilmeyince Kendisinin Meclis üyesi olarak tanıtacağı adayları YENİDEN REFAĞA yönlendirerek meclis üyesi olmalarını sağladı. YILLARDIR DAVAMIZ DEDİKLERİ EKMEĞİNİ YEDİKLERİ AK PARTİNİN KARŞISINDA SELÇUĞA DESTEK OLARAK AK PARTİYE İHANET ETTİLER… VE TÜM KARADENİZLİ AİLELER AKP Lİ OLMALARINA RAĞMEN YENİDEN REFAĞI DESTEKLEDİR. NEREDE SİZİN DAVANIZ NEREDE DİK DURUŞUNUZ. SİZİN İSTEDİKLERİNİZ OLMAYINCA MI ARKANIZI DÖNDÜNÜZ. YAZIKLAR OLSUN SİZE Kİ SİZLER VE BU ÜLKEDE Kİ NİCELERİ SİZİN GİBİLER BU ÜLKEYE VE BU PARTİYE HEP ZARAR VERDİNİZ. MEVCUT TEŞKİLATLAR VE RANTÇI AİLELER YÜZÜNDEN BU HALE GELDİ TÜRKİYEDE SİYASET.

  ŞİMDİ KALKMIŞLAR ANAHTARI KAPININ ALTINA BIRAK GÜLERİZ BİZ BUNA GÜLERİZZ…

  BİR GERÇEK DAHA VAR Kİ SEÇİMİ KAZANMIŞ OLAN SELÇUK YILDIZ ( YENİDEN REFAH ) DEĞİL BU AİLELER DİŞLİLER VE DİĞERLERİ. BELEDİYEYİ YİNE ONLAR YÖNETECEK… SELÇUK YILDIZ İPİ VERİRSE ELLERİNE EĞİLİRSE ONLARA YAZIKLAR OLSUN ONA VE ONUN GEÇMİŞİNE İNANCINA…

  DÜŞÜN ARTIK GEYVEMİN YAKASINDAN…

  NEREDE AİLECEK OTURULABİLECEK MEKANLAR KAFETERYALAR
  MİSAFİRLERİN AĞIRLANABİLECEĞİ YERLER
  CEKET MONT ASILACAK ORTAMLAR.
  NEREDE GEYVE GÖL PARKLAR
  NEREDE SAKARYA NEHRİ KENARLARI TURİSTİK YERLER
  NEREDE GEYVE ÇAY KENARI YÜRÜYÜŞ YOLLARI BANKLAR
  NEREDE ÇOCUK PARKLARI AİLELERİN OTURABİLECEĞİ TEMİZ BANKLAR
  NEREDE BİR KAÇ ULUSAL GİYİM MARKALARI
  NEREDE YENİ YERLEŞİM ALANLARI
  NEREDE YENİ İMAR PLANLAMALARI
  NEREDE KÜLTÜR TURLARI
  NEREDE KÜLTÜR ETKİNLİKLERİ
  NEREDE SEMİNERLER
  NEREDE
  YAZIK Kİ NE YAZIK BU GEÇEN 15 YIL İÇERİSİNDE NEREDEYDİNİZ BE KARDEŞİM. BU MİLLET ARTIK KAHVELERDE OTURMAKTAN BIKTI. BU MİLLET BU KADAR MI DEĞERSİZDİ.

  1. "SADECE GERÇEKLER" dedi ki:

   Bu yazıyı kim kaleme almışsa kendisini gönülden tebrik ediyorum, ancak bu kadar güzel analiz yapılabilirdi.
   Oohhh, Duygularıma tercüman olup, İçimin yağlarını erittin “be kardeşim!…

 18. "SADECE GERÇEKLER" dedi ki:

  ____________________ AYAKLAR BAŞ, BAŞLAR AYAK OLMUŞ: YAZIK!…

  Ak PARTİ’ye sanki babalarının mallarıymış gibi yıllardır çökmüş-çöreklenmiş olan, ha bire birbirleriyle paslaşıp biteviye sadece kendilerinin işini gören vatandaşın
  tabanın sesine kulak vermeyip derdiyle dertleşmeyen sessizlerin sesi-kimsesizlerin kimsesi olamayan bu samimiyetsiz, menfaatçı, kibirli, beceriksiz, basiretsiz, liyakatsız, üstenci AKP’li güruh,
  Başta Dünya liderimiz, Baş komutanımız, Reisimiz [RTE] olmak üzere Davamıza maalesef ihanet içindeler… Ç O K Y A Z I K! …