Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Aralık 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Teknoloji

Türk Traktör Yepyeni Ürünü New Holland TTJ Serisi

Türk Traktör Yepyeni Ürünü New Holland TTJ Serisi1TürkTraktör markalı tarım ekipmanlarını  çiftçilere sundu.

TürkTraktör’ün yeni New Holland TTJ Serisi bahçe traktörleri, ideal ölçüleri ve yüksek performansı ile bağ ve bahçecilikte yeni bir devir başlatıyor. TürkTraktör’ün köklü geçmişi ve deneyiminden yola çıkılarak tasarlanan bu yeni seri; ideal boyutları ve kompakt tasarımı ile “TT Junior” olarak adlandırıldı. Çiftçinin en büyük yardımcısı; TürkTraktör markalı gelişmiş tarım ekipmanları ise, zengin ürün gamı ile; her koşuldaki topraklarda en iyi sonucu almanızı sağlıyor.

Türk tarım sektörünün öncü ismi TürkTraktör, ideal ölçüleri ile bahçe işlerinde yüksek performans ve yüksek verim elde edilmesini sağlayacak yeni New Holland TTJ Serisi ve kendi markasını taşıyan tarım ekipmanlarını çiftçilere tanıttı. 
TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir konuyla ilgili açıklamasında; “Bahçecilikle uğraşan çiftçilerimize büyük kolaylık sağlayacak yeni New Holland TTJ Serisi traktörlerimizi, ülkemizde üretiyor olmaktan büyük gurur;  Tarım Fuarı’nda çiftçilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Gün geçtikçe büyüyen bağ ve bahçe tarımında dikim aralıkları azalıyor ve bodur meyvecilik ön plana çıkıyor. Buna bağlı olarak kullanılan traktör ve ekipmanlarda ölçüsel özellikler daha da önem kazanıyor. Yeni TT Junior Serisi traktörlerimiz; ölçüleri ve yüksek manevra kabiliyetiyle, bağ ve bahçelerin bir numaralı tercihi olacak” dedi. 
Bağ ve bahçeler için ideal ölçüler
İdeal ölçüleri ile bahçeciliğe yeni bir soluk getirecek olan yeni New Holland TTJ Serisi; 50 HP’den 72 HP’ye kadar 4 farklı beygir gücüne sahip modelleri ile gücü ve ekonomiyi bir araya getiriyor. TTJ Serisi; 8 ileri 8 geri transmisyon özelliği ile çiftçilerin, tarımsal işlerde istenilen hız aralıklarını kolayca yakalamalarını sağlayarak, maksimum verim sunuyor. Direksiyonun yanında konumlandırılmış ileri geri mekik kolu ve kademe kolları ile de sürücülere çok daha kolay bir kontrol imkanı sunuluyor. Ayrıca elektronik olarak kullanılabilen çift çeker ve diferansiyel kilidi sistemleri tek tuş ile devreye alınıp devre dışı bırakılabilir.
Modern kaporta tasarımı ve ergonomik platform
Yeni TTJ Serisi; iddialı, güçlü ve modern kaporta tasarımı, ergonomik olarak tasarlanmış platformu ve kolay kullanım olanağı sunan kumanda kolları sayesinde çiftçilere konforlu çalışma ortamı yaratıyor. Operatörlerin kolayca kullanabilmesi için direksiyonun altına yerleştirilmiş servo kuyruk mili özelliği sayesinde, kuyruk milini devreye alıp çıkarmak artık çok daha kolay ve rahat şekilde gerçekleşiyor. Sahip olduğu teknoloji sayesinde traktör durdurulduğunda, kuyruk mili kendiliğinden devre dışı kalarak emniyetli bir kullanım sağlıyor.

 

turktraktor_rakamlar

14191 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle