Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Yaşam

GEYVELİLERDEN İFTAR

1012628_645824448764024_902766673_nİst. Geyveliler Derneği İftarı Kartal İstanbulda Yapıldı

İstanbul İlinde yaşayan Geyve’lilerin kurduğu; “Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” tarafından düzenlenen iftar programı ilgi gördü.

İftar programı için gelen konuklar önce; Dernek Lokalinde bir araya geldi. Yapılması önceden planlanmış etkinlerin takvimi üzerinde görüşüldü, neleri ortak yapabiliriz konuşuldu. Görüşmelerde ortaya çıkan ortak konu; derneklerin tek çatı altında toplanması ve nasıl yapılması gerektiği oldu.

Kartal Kaymakamlığı arkasındaki; “Organik Pazar Yeri”nde yapılan iftara, Geyve’den de katılım büyük oldu.

İftara; Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Belediye Meclis Üyeleri, AKP Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yön. Kur. Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır,Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Geyve Koop Başkanı Ali Demir ,Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan ve Yön. Kur Üyeleri; Erdinç Tuna-Mehmet Arış-Yusuf Yıldız, Adapazarı Geyveliler Derneği Başkanı Ekrem Şimşirel ve Yön. Kur. Üyeleri, İst. Çekmeköy İlçe Emn. Müdr. Vedat Erdem, Dernek Üyeleri aileleri ile katıldı.

İfter önce Kur’an – ı Kerim okundu. İftar sonrası içilen çaylardaki sohbet konuları; dernek etkinlikleri ve neler yapabiliriz , derneklerin ortak hareket etmeleri için gerekli koşulların hazırlanması oldu.

Dernek Başkanı Bülent Kaya ve Dernek Yön. Kur. üyeleri konukları ile yakından ilgilendi.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

 

 

1701 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle