Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Eylül 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Şehr-i Sefa Büyülüyor…

530695_10151233676449911_1990264488_nDeğişik konsepti  kaliteli inşaat teknolosiyle buluşturan Şehr-i Sefa Blokları yükselmeye devam ediyor.

Geyve’de Yükselen Değer

Geyvenin en güzide yerlerinden Tepecikler Mahallesinde tasarımı , mimarisi , projesi ile gerçek bir yaşam anlayışı imkanı sunabilecek donatıları ile yükselen şehri Sefa bloklarındaki inşaat işleri hızla ilerliyor.

2 Blok 24 Daire

Geyvemizin ihtiyacı olan çağdaş kent anlayışına  imzasını atan ,Kentsel dönüşüm konusunda genç dinamik kuşağın öncülerinden olan İnş. Tek. Seyfettin Yel’in öncülüğünde Tuğra İnşaat güvencesiyle yapılan Şehri Sefa bloklarında   inşaatların ince işlerine geçildi.

Tuğra İnşaat Güvencesiyle

Geyvenin en değerli bölgesinde kurulan Şehri sefa evlerinin, modern ve özgün anlayışıyla benzerlerinden çok farklı bir noktada olduğunu belirten Seyfettin Yel; Geyveli hemşerilerimizin hayallerini kurduğu yaşam biçimiyle beklentilerinizi daha yükseklere taşıyacak, hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını araladığımız Şehri Sefa bloklarında sadece size yaşam alanı değil, yepyeni bir yaşam anlayışı sunuyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

ŞEHRİ SEFA EVLERİNDEN SON GÖRÜNTÜ

ŞEHRİ SEFA EVLERİNİN PROJE – TASARIM HALİ

4395 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’nin Yükselen Değeri Şehr-i Sefa Büyülüyor… için 1 yorum

 1. muttalip dedi ki:

  Geyve’de yapılan tüm yeni yerleşim yerlerinin bir çoğu bataklık,dere yatakları ,zamanında kurbağaların zıpladığı alanlar. Bunu yaşı 50 ve üzeri olanlar Geyveliler bilir. .
  Tarım alanları sürekli imara açılıyor yapılan en büyük yanlışlardan birisi budur.
  Her ne kadarda zemin etüdü yapılsada şiddetli olacak bir depremde kendi mezarımızı hazırlamış oluruz .
  GEYVE 1.DERECE DEPREM KUŞAĞINDA VE UYUYAN AKYAZI -GEMLİK FAYINI UNUTMAYALIM.
  Bu yazdıklarım tüm inşaat yapan firmalara duyuru.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle