Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve İtfaiye’sinden Yangın ve Tahliye Eğitimi

Geyve belediyesi itfaiyesi yabalı iplik fabrikası yangın tatbikatı 134Geyve Belediyesi İtfaiye amirliği ekipleri Yabalı İplik Fabrikasında yangın ve tahliye tatbikatı yaptı.

Geyve İlçesinde faaliyet gösteren “YABALI İplik Fabrikası” çalışanlarına, Geyve Belediyesi İtfaiye Amirliği tarafından”Yangın Eğitimi Tatbikatı” düzenlendi.

Fabrika çalışanlarına yönelik eğitim tatbikatı ile ilgili olarak Geyve Belediyesi İtfaiye Amiri Ali Arslan şu açıklamayı yaptı: ” Yabalı İplik Fabrikası Yönetimi ile ortak olarak hazırladığımız bu eğitim tatbikatında çalışan arkadaşlarımıza; Yanan sahadan çıkış, Önceden belirlenen toplanma alanlarına kısa sürede varma, Yangın söndürme ekibi nasıl çalışmalı, Yangın tüpü kullanma teknikleri, Aleve müdahale teknikleri, Yaralı kurtarma çalışmaları gibi konularda teorik bilgiler verdik ve onların da katılımlarıyla pratik çalışmaları da yaptık. Bu tür eğitici çalışmaların sık sık tekrarlanması gerekir. Çünkü ne zaman nerede ne ile karşılaşacağımız hiç belli değil.”

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2331 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle