Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve Asayiş Olayları

geyve asayişGeyve ilçesi İlçe  Emniyet Müdürlüğü ile İlçe jandarma Komutanlığı görev alanı içersinde meydana gelen olayların listesi çıkarılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18/09/2013 günü saat 12:15 sıralarında Geyve Devlet Hastanesine yüksekten düşerek yaralanan 2012 doğumlu G.K. isimli çocuk getirilmiş.  Çocuğa burada yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlikesinin mevcut olması sebebiyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Tahkikata başlanılmıştır

OLAYIN ÖZETİ :12/09/2013 günü saat 11:30 sıralarında  M.E.Ç.’ın Paketleme Bölümünde çalıştığı esnada paketleme makinasına sağ başparmağını kaptırarak yaralandığı ileri tetkik ve tedavisi için Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edildiği belirtilmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.09.2013 günü saat 10.30 sıralarında inşaatta meydana gelen Yaralanma olayı ile ilgili Mağdur İ.K. yüksekten düşme neticesinde yaralanmış, Sakarya Toyota Hastanesi’ne sevk edildiğinden dolayı ifadesine başvurulamamıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :13.09.2013 günü saat 19.50 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Mağdur H. İ. ifadesinde; Robot Operatörü olarak çalıştığını, şantiyede püskürtme beton makinesine katkı yakıcı kimyasal sıvı doldurduğu esnada makineye bağlı hortumun yerinden çıkması sonucu kimyasal sıvı maddenin üzerine gelerek yaralandığını, Şahsın alınan Dr. raporunda; şahsın sağ yüz yarısı kimyasal madde ve basınç ile yanık, iki(2) el sırtı kimyasal basınç ile yanık, sol ayak bileği iç yüz 10×10 cm kimyasal-basınç yanık, bilinç açık, hayati tehlike olmadığı BTM ile giderilebilir şeklindedir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

003

2319 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle