Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ocak 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Sakarya

Geyve’li İcra Uzmanının Projesi Dereceye Girdi.

sakarya ssk projeleri dereceye girdiSosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı tarafından düzenlenen, Türkiye’deki tüm il müdürlüklerinin katıldığı proje yarışmasında Sakarya 24 proje ile ikinci sırada gelirken 3 projesiyle ödül alacak 15 proje arasına girdiği yarışmada Geyve eski SGK Müdürü Hüseyin Ulukaya ile İcra servisinden Geyveli Hasan Bilgin dereceye girdi.

Geçtiğimiz günlerde, SGK Başkanı Yadigar Gökalp in 81 il müdürüne “Kurum olarak, ülkemizdeki tüm vatandaşlara hizmet verme ayrıcalığına sahibiz. Bu ayrıcalık bizlere sorumluluk yüklemekte sizlerin yani kurum çalışanlarının günlük hayatta hizmet verdiğiniz vatandaşın gözüyle bizlere vereceğiniz fikirler ve desteklerin önemini hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenle tüm çalışanlarımızın katılacağı fikir ve proje yarışmasına katılarak, tecrübe ve bilgi birikimlerinizle kurumumuzu daha ileriye taşıyacağımıza gönülden inanıyorum” dedi ve proje yarışmasını başlattı.

Türkiye’deki kurum çalışanlarının katıldığı “BEN OLSAYDIM…” yarışmasında 81 ilden 213 proje arasında Ankara 36 proje ile 1. Sırada iken “Sakarya 24 proje ile 2.sırada ” İstanbul 22 proje ile 3. sırada yer aldı.

Yarışmada puanlama sistemi ile Sakarya 3 projesi ile ilk 15 e girerek ödüle hak kazanan  Sakarya SGK da il Müdür yardımcısı Hüseyin Ulukaya ile İcra servisinden Hanefi Taştan ve Hasan Bilgin projelerinin dereceye girmesinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederken, il müdürü Nurten Canbasoğlu: “Sakarya olarak 210 personelimizle , 3400 personele sahip İstanbul un önüne geçmemiz ve ikinci olarak ödül alacak 15 projeden 3 tanesinin Sakarya ya ait olması Ankara ya davet edilmeleri beni ve personelimi gururlandırmıştır kendilerini kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.

1509296_10201220380612808_832407680_n

KAYNAK:medyabar.com

1431 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle