Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Şubat 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Geyve Belediyesinin Deposunu Soydular..

DSC_0631Hırsızlar halkın malını çaldılar.

Geyve Belediyesine ait su deposu, çay kenarı peyzaj çalışmalarının elektrik kabloları ve yeni yapılan hayvan pazarının su gider mazgallarını çaldılar. 

 Zarar 10.000 TL

Geyve Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre belediyemize ait üç yerde hırsızlık olayı meydana geldi. ilçemizin içme suyu ana deposuna giren hırsızların 10 adet asbest su borusu tamir malzemelerinin tamamının çalındığını maddi kaybın 3.000 tl nin üzerinde olduğunu belirtti. İlçemizde güzel bir görünüme kavuşan çay kenarı peyzaj çalışmasında yapılan 500 metre elektrik kablolarının tamamının çalındığını ve kabloların maddi kaybının 2,500 tl olduğu bildirildi. Ayrıca ilçemizde yeni yapılan modern hayvan pazarının mazgallarının tamamen çalındığı ve maddi kaybın büyük olduğu belirtildi.

 Emniyet Takipte..

Başkan Kaya; Yaklaşık 10.000 Tlyi bulan bu üzücü hırsızlık olaylarında Geyveli vatandaşlarımıza hizmet olarak dönecek yatırımların malzemelerinin çalındığı , bu hırsızlık olayları ile alakalı suç duyurusunda bulunduklarını,ayrıca duyarlı vatandaşlarımızı bu konuda kendilerine yardımcı olmalarını, istedi.

1465 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Belediyesinde Hırsızlık Şoku.. için 1 yorum

  1. hüdaverdi dedi ki:

    bu yerleri yapmayı biliyoruz ama ne hikmetse güvenlik kamarası denen şeyi takamıyoruz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle