Metin Atalay İnciksuyu Mahallesi’nde sevgi seli

Metin Atalay İnciksuyu Mahallesi’nde sevgi seli

Metin Atalay İnciksuyu Mahallesi’nde sevgi seli..Metin Atalay İnciksuyu’ndan seslendi : Cumhur İttifakı kazanacak, Geyve kazanacak inşallah.

31 Mart yerel seçimlerine 2 gün kala Mahalle mitinglerini sürdüren Metin Atalay dün akşam İnciksuyu Mahallesi’ndeydi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Metin Atalay, Ak Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Ülkü Ocakları Teşkilatı, Belediye Meclis Üyesi Adayları, İlçe Teşkilat Mensupları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş ile ilçe seçim ofisinden İnciksuyu Mahallesi’ne kortej eşliğinde yürüdü.

Kalabalık grup İnciksuyu Mahallesi’nde meşaleler ve havai fişekler ile karşılandı.

Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak’ın kısa hoşgeldiniz konuşmasının ardından Başkan adayı Metin Atalay konuşmalarını yaptı.

Başkana adayı Metin Atalay : ” Yeni dönemde yapılacak olan projelerinden bahsetti. Tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Sizlerin teveccühü ve desteği ile Cumhur İttifakı kazanacak, Geyve kazanacak inşallah. İnşallah bu destek ve teveccüh ile 31 Mart’ta yeni bir zafer imzası atacağız. “ dedi.

Yayınlama: 29.03.2024
Düzenleme: 31.03.2024 19:03
450
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.