Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ocak 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet

Geyve Gazipaşa İlköğretim okulunda görüntülü sistem kuruldu.

Ali DEMİR( Okul Müdürü) : Okulumu Seviyorum Projesi kapsamında yapmış olduğumuz faaliyetlere bir yenisini daha ekledik. Alt ve üst kata birer tane olmak koşuluyla oluşturduğumuz sistem güvenlik zaviyetini asgari düzeye indirecektir.

Banu TEPE: Kurulan sistem sayesinde oluşturduğumuz slayt ve eğitim dökümanlarını aynı anda tüm öğrenciler ile paylaşabilme olanağı yakaladık.

Erdinç Tuna-Geyvemedya.com

1034 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gazipaşa İÖO’nda Görüntülü Sistem için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Banu Tepe!ye çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.Okul müdürüne her zaman yardıma hazır olduğunu göstermektedir.Müdür beyin çalışmalarını takdirle izliyoruz.Sizler eğitimin yüz akısınız.Arı ve temiz.Çalışkan,azimli ve kararlı çalışan müdürlere çok ihtiyacımız var.Girişimci ve riskleri görebilen ve bunların ütesinden gelen gözü kara ve yaptığını ve ne istediğini bilen insanlarla mükemmel bir eğitimi yakalayacaklardır.Başarı Geyvenin ve çocuklarımızın olacaktır.Başarı başardım diyebilenindir.Yoksa başkalarının başarılarıyla avunanların değil.En derin saygilarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle