Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ağustos 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Belediye Başkanı Murat Kaya’dan Geyve halkına mesaj; Geyve sevdamızla yola çıktık. ‘Sen Geyve’sin Büyük Düşün’ dedik ve büyük projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Çöp toplayamayan, maaş ödeyemeyen, itibarı kalmayan bir belediyeden, ilklerin konuşulduğu, projelerin hayata geçirildiği bir belediye haline geldik. Şehrimizin  sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyoruz.

İşte Belediye Başkanı Murat Kaya’nın mesajı

Değerli Hemşehrilerim,

Her haliyle güzel şehrimizde, hemşehrilerimizin yaşam standardını yükseltmek azmi ile başladığımız çalışmalarımızda, göreve gelirken yapmayı taahhüt ettiğimiz projelerimizi tek tak hayata geçirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Çalışmalarımızda siz değerli hemşehrilerimizin de gözlemledikleri gibi birçok alanda ilkleri gerçekleştirmiş ve proje çalışmalarını başlatmış bulunuyoruz. Yola çıkarken Geyve sevdamızla yola çıktık. ‘Sen Geyve’sin Büyük Düşün’ dedik ve büyük projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Çöp toplayamayan, maaş ödeyemeyen, itibarı kalmayan bir belediyeden, ilklerin konuşulduğu, projelerin hayata geçirildiği bir belediye haline geldik. Şehrimizin  sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyoruz.

Yıllardır şehrimizin içinde geçen ve kötü bir görünüme sahip olan Karaçay Deresi Islah Projesinden, Geyve Kanalizasyon ve Yağmursuyu Projesine, Geyve E-25 Duble Bağlantı Yolu Projesinden, Kum Eleme ve Kilitli Parke Taşı Tesislerine kadar ilkleri gerçekleştirdik. Bayanlara yönelik El İşi Kurslarından, Kadın Elemeği Pazarına, Ücretsiz Spor Okullarından, akülü ve tekerlekli sandalyeye kadar sosyal belediyeciliğin en gelişmiş örneklerini sizlere sunduk.

Teknik belediyeciliği kesin çözüme kavuşturarak yılda ortalama 20.000 m2 toplamda 46.000 m2 kilitli parke ile yeniden modernize edilen Kapalı Spor Salonu, stadyum, mezbahane, Belediye Benzin İstasyonu ve araçlarımızla hizmet kalitemizi yükselttik.

Ayrıca yeni alınan kepçe, kamyonlarımızla araç filomuzu genişlettik. Bunun yanında yıllardır söz verilen ancak bir türlü hayata geçirilmeye doğalgaz projesini hayata geçirerek Geyve Doğalgaz Altınkaynak Törenini ilçemizde gerçekleştirmenin halkı gururunu sizlerle birlikte yaşadık. Bunları yaparken siz değerli halkımızın esenliğini ön planda tuttuğumuzu, sizlerin hoşnutluğunun her şeyden üstün olduğunu işaret etmek istiyorum.

Bizim mutluluğumuz, sizlerin mutluluğuna bağlı olduğunu ifade ederken; ”Biz zoru hep başardık, imkânsız için sadece zamana ihtiyacımız var!” diyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Murat KAYA

Geyve Belediye Başkanı

1560 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Murat Kaya’dan Geyve’lilere Mesaj.. için 8 Yorum

 1. recep ali dedi ki:

  yorum yapmayacağız taktir geyve halkının

 2. argatlı mehmet dedi ki:

  ya murat başkan,allah aşkına şu geyvenin içi dışı köyden beter olmadımı sence.toki noldu toki.

 3. geyveli dedi ki:

  Ya başkan ya bizi hiç geyvede yaşamıyor mu zannediyor, geyve tarihinin en kötü belediyeciliğini yaşıyoruz, ya güzel geyvem her taraf çukur, toz , çamur, eşme yolu berbat, şehiriçi berbat, arabama acıyorum bu yollardan giderken, artık nefret eder hale geldim geyvede yaşamaktan, Ak Parti genel merkezine böyle vizyonsuz başkan ve ekibini şikayet edecem, koymasınlar birdaha böyle vizyonsuz kişileri..
  Lütfen yayınlayın erdinç abi..

 4. argatlı murat dedi ki:

  arkadaşlar yiğidi öldür hakkını yeme demişler,geyve belediyesinde hizmetler oluyor ama bunlardan geyve halkı faydalanmıyor,selami çolak,karpuzcu,eyüp ay,lokantacı selçuk vesaire sizler biliyorsunuz işte,ha bu arada kamu dairelerine alınacak kışlık kömürlerin işinide yine kıvırcık almış,nasıl hizmetler ama…durmak yok yola devammmm..

 5. Mehmet Nuri dedi ki:

  oooo arkadaşlar merhaba…
  yokluğumdan faydalanıp döktürmüşüsüz nameleri…
  iki gün yayla havası amayagöreleim meydanı gene boş bulmuşsunuz.ya sahi meydan dedikte aklıma geldi, geyve meydanı yürünmeycek haldeydi meydandaydı herkes ailecek yürümeye korkar olmuştuk.neyse…
  saolsun başkanım Geyve hayatında ilk kez başıboşluktan değilde hizmetten toz içinde. çalışmalar hızla ilerliyor.maşallahın var.ama çalışmalar birilerinin gözzüne batıyor.çekemiyorlar başkan seni.
  eee alıştılar eski dönemde sabah erken kalkan başkan oluyordu.dememki neymiş öyle oturduğunuz yerden sabahtan akşama kadar bilgisayarın başında olup ayın 15 inden 15 ine maaş almak için kalkıp bankanın önünde kuyruğa girmeye benzemiyor bu işler beyler…saygılar…

 6. HÜSNÜ dedi ki:

  arkadaşlar geyvelilerin kaderi bu geri kalmışlık yakında taraklı bile bizi hizmette turislikte geçicek bizde bir arpa boyu yol katedemiyelim. hendek aldı başını gitti 2. üniversite için uğraşırken geyve deki yüksek okulda bölüm kapatsın. bütün ilçelerde ramazan şenlikleri yapılırken geyve halkı kahvelerde otursun. böyle gelmiş böyle gidiyo işte. geçen sanayiye gittim geryer çukur, toz, kum eleme fabrikasının kumları ayrı bi tozutuyo bizim tarlada bile sanayiden düzgün. kimse görmüyomu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle