Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR..

GEYVE BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE ÇALIŞMALARI6Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Vatandaşımıza hizmet için gece gündüz çalıştıklarını, Geyve’de  el değmemiş, yolu bozuk  sokak bırakmayacağız dedi.

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İlçenin dört bir yanında devam eden Kilitli Parke ve Bordür çalışmaları Tepecikler Mahallesi Orman İşletme Müdürlüğü arkasında devam ediyor. Şimdiye kadar yollarının bozukluğundan şikayetçi olan sokak sakinleri , sokaklarının Kilitli Parke döşenmesi sonucu ve diğer yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Kaya’ya teşekkür ettiler.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Fen İşleri Müdürlüğümüz ve taşeron firmanın elemanları ile İlçenin dört bir yanında, Vatandaşımıza hizmet için gece gündüz çalıştıklarını, Geyve’de  el değmemiş, yolu bozuk  sokak bırakmayacağız dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

 

 

 

2061 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya;Geyve’de el değmemiş, yolu bozuk sokak bırakmayacağız dedi. için 2 Yorum

  1. Furkan TÜYLÜ dedi ki:

    Önce Geyve ilköğretim okulu yanındaki yolu yapında sonra gösteriş yapın!

  2. Furkan TÜYLÜ dedi ki:

    Geyvenin merkezindeyiz tepecikler mahallesi Geyve ilkögretim okulu yanındaki yeni açılan yolu ne zamandır yapmadılar hala konvoylarla gösteriş yapmaya çalışıyorlar hizmetinizi yapın halk sizi düşünür o zaman.( yayınlarsınız inşallah tarafıs medyamız.)

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle