Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Eylül 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Videolar

Alifuatpaşa MYO da  Akademik Yıl Açılış Töreni…

 

AFPŞ MYO.8SAÜ Alifuatpaşa MYO da Akademik Yıl Açılışı, öğrencilerin katıldığı bir program ile kutlandı.

SAÜ Öğretim Görevlisi Cihan Özyıldırım konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: ” Akademik yıl açılışını, okulun bahçesinde düzenlenen eğlenceli bir programla kutluyoruz. Oryantasyon ekibi uygulaması yapıldı. Buyıl başlayan bu uygulamayı, gelecek yıllarda da sürdürmeyi düşünüyoruz. Organizasyonu öğrenci arkadaşlar yaptı. Kendi kendilerine hizmet ediyorlar.”

SAÜ Alifuatpaşa MYO Müdürü Doç.Dr. Mustafa Çalışır şu bilgileri verdi: “Okulumuzda 1100 öğrenci mevcut. Bu yıl 400 öğrenci geldi. Yeni öğrencilerimiz geldiğinde her sene bu heyecanı yaşıyoruz. MYO tanıtıyoruz, hayatta karşılaşacağı süreçle ilgili toplantı yaptık. Okulumuzda 5 bölüm var. 2. sınıfın 2. yarısında öğrencilerimizi firmalara stajlara gönderiyoruz.”

Okul bahçesine kurulan stadlarda yeni gelen öğrencilere okul ve bölümleri ile ilgili bilgiler gene öğrenciler tarafından verildi.

Öğrencilerin çalıp söylediği müzik eserleri ile MYO öğrencileri gönüllerince eğlendi. Bir birlerine ikramlarda bulunuldu.


saü alifuatpaşa myo akademik yıl açılışı ile geyvemedya

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1231 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle