Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ocak 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Yaşam

Yılmaz Traktör 2011 yılında perakende satışlar Türkiye birincisi olmasının ardından düzenlediği toplantı ve gala yemeği ile başarılı geçen bir yılı değerlendirirken aynı zamanda tüm çalışanlarını aileleri ile birlikte bir araya getirme şansı buldu.

Bursa Kervansaray Termal Otelde gerçekleşen gecede 250 kişiye ev sahipliği yapan Yılmaz Grup Yönetim kurulu başkanı Akif Yılmaz böyle büyük ve değerli bir ailenin lideri olmaktan duyduğu büyük onurdan bahsederken  şunları söyledi.

Çalışma hayatıma 40 yıl önce yalnız başladığım yolculuk daha sonra şirketimize yeni katılan çalışma arkadaşlarımızla artarak devam etti. Her katılan arkadaşımızla iş hacmimiz büyüdü ve büyüdükçe daha fazla arkadaşımız aramıza katıldı. Bugün geldiğimiz noktada sizin gibi değerli mesai arkadaşlarımızla birlikte Türkiye nin en büyük traktör şirketlerinden birini kurduk. Sadece büyümekle kalmayıp Türk Traktör ve Traktör camiasında parmakla gösterilen bir duruma geldik.

Bu başarılı çalışma hayatımızı sizlerle birlikte ekip halinde çalışmaya borçlu olduklarını söyleyen Yılmaz;Gelecekte Türkiye tarımına değer katan Türkiye ‘nin en büyük tarım marketi olmak en büyük hedefimizdir.

Bizi ve New Holland markasını tercih ettikleri için tüm müşterilerimize ayrıca özverili çalışma performansınızdan dolayı çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1724 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle