Öğretmen Lisesi mezunları Validebağ’da Buluştu

Öğretmen Lisesi mezunları Validebağ’da Buluştu

Sakarya Arifiye Öğretmen Okulları Derneği ve Arifiye Öğretmen Liseleri Mezunlarının ortaklaşa düzenlediği mezunlar buluşması ve iş dünyası ödül töreni  İstanbul Validebağ Öğretmen evinde yapıldı.

Öğretmen lisesi mezunlarının yıllardır süregelen geleneklerine Marmara Bölgesinden ve ilçemizden giden Ahmet Pehlivan, Yazar Ali Çetinkaya, Yılmaz Yürek ve Avukat Kenan Tuna’da katıldı.

Çok sayıda Öğretmenin ve Arifiye Mezunlarının katıldığı buluşma heyecan dolu anlara ve anılara sahne oldu.Şehidlerimiz için Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda Arifiye Öğretmen Liseleri Mezunları Buluşmasını gerçekleştiren Organizasyon Komitesi Başkanı Coşkun Aktaş ve Sakarya Arifiye Öğretmen Okulları Derneği Başkanı Kenan Certel açılış konuşması yaptılar.

Programın devamında okunan şiirler ve sonrası ödül törenine geçildi.Organizasyon komitesinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda İş dünyasında başarılı olan Arifiye mezunlarına, öğretmenleri tarafından üstün başarı plaketleri verildi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

Yayınlama: 01.11.2017
Düzenleme: 05.11.2017 21:55
2.013
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.