Murat Kaya : ” Takdir Milletin “

Murat Kaya : ” Takdir Milletin “

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, yarın gerçekleşecek seçimlerin şehrimize, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederek, “ Kazanan Sakarya olacak. Kazanan Türkiye olacak” dedi.

‘ ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE OLSUN’

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında savunma sanayinde, bilişim teknolojilerinde, enerjide dışa bağımlılığımızı bitirecek projelerin hayata geçirilmesinde, otomotivde yakaladığımız ivmenin devam etmesi daha güçlü daha müreffeh bir ülke olmamız için çok önemli. Pazar günü sandıkta iradesini ortaya koyacak olan milletimizin, önceliğinin Türkiye olmasını hassaten rica ediyorum. Oyumuzu kullanırken vatan-millet önceliği olanları tercih edelim” dedi.

‘KAOS DEĞİL GÜVEN ORTAMI’

“Kaotik ortamın milletimize bir faydası yok” diyen Kaya, “Ülkemize diz çöktürmek isteyen belli odaklar hep vardı. Bu dönemde de varlar. Meseleye sadece Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun söyleminden bakmamalıyız. Çocuklarımızın geleceği, vatanımızın birliği ve dirliği açısından bakmak durumundayız. Tercihimizi; kandil ağzıyla konuşanların, ülkemizin kaotik bir ortama sürüklenmesini isteyenlerin arzularına göre değil evlatlarımızın geleceğini düşünerek karar verelim” ifadelerine yer verdi.

‘HERKES KONUŞTU SIRA MİLLETTE’

Kaya,sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “ Seçim döneminde adaylar konuştu. Parti liderleri, kanaat önderleri konuştu. Kandil ağzıyla tehdit edenleri de duyduk. Erdoğan gitsin diye kirli işbirlikleri içinde olanların iftiralarına da tanıklık ettik. Şimdi milletin kararı bekleniyor. Milletimiz sandıkta son sözü söyleyecek. Aziz Milletimizin her dönem olduğu gibi sağduyusuyla kararını vereceğinden zerre endişem yok. Şehrine, ülkesine, insanlığa katkısı olacağına inandıkları tercihi yapacaklarına olan inancım tam.”

Murat Kaya : ” Takdir Milletin “

Yayınlama: 13.05.2023
Düzenleme: 17.05.2023 07:39
559
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.