Murat Kaya: “Sakarya’yı başkent yapacağız”

Murat Kaya: “Sakarya’yı başkent yapacağız”

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya yaptığı açıklamada, “Biz bu ili mutlak ve mutlak birkaç dalda başkent yapacağız” ifadelerini kullandı.

Geyve İlçesinde bulunan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘ Sakarya’yı Kadın Kooperatifleri Başkenti Yapma Projesi’ toplantısına çok sayıda Kadın Kooperatifi, Kadın Girişimci Derneği ve kadın girişimci ile AK Parti Milletvekili Adayı Murat Kaya, Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Trendyol Marmara Bölge Müdürü Umut Soykan katıldı.

“ÖNCE GEYVE AYVASINI TANITTIK”

Yalnızca Geyve için değil Sakarya için de çok önemli hedefleri olduğunu Murat Kaya, “Yola çıkışımız ayvanın başkenti ama aslında sadece ayvanın başkenti değil. Ben bu ilçeyi ve bu ili Allah kaza bela vermezse farklı yerlerinde farklı alanlarında başkent yapmak istiyorum. Bundan sonraki hedefim ilçemizin tarım kooperatifi başkenti yapmak. Daha sonra kırsal turizm başkenti yapmak. Kadın girişimcilerin başkenti yapmak. Ama biz bu ili mutlak ve mutlak birkaç dalda başkent yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yayınlama: 03.05.2023
Düzenleme: 06.05.2023 16:30
1.916
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.